Zvětšení rtů injekcí kyseliny hyaluronové – kvalitu nabízí Brandeis Clinic Praha

- Zvětšení rtů injekcí kyseliny hyaluronové – kvalitu nabízí Brandeis Clinic Praha
Rubrika:  Krásná

Zvětšení rtů injekcí kyseliny hyaluronové – kvalitu nabízí Brandeis Clinic Praha

14.05.18, 11:57, autor: LadyAnn
Plné, mladistvě vypadající rty, pro které není nutné trpět? Obraťte se na Brandeis Clinic, kde Vám toto přání splní…

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou provádí na Brandeis Clinic tým zkušených dermatologů, jehož členové byli dokonce oceněni členstvím v klubu „Master class club“ a patří tak do skupiny dermatologů školících pracovníky ostatních klinik.


Dermatologové Brandeis Clinic mohou při zvětšování rtů vybírat z několika druhů (hustot) a značek kyseliny hyaluronové. Vždy však platí, že pracovníci Brandeis Clinic používají pouze kvalitní a certifikované materiály, jejichž účinky potvrzují nezávislé klinické studie. Mezi nejoblíbenější patří výplň obohacená o lidokain, který zmírňuje bolestivost zákroku. Za stejným účelem, tj. snížení bolestivosti, zaměstnanci Brandeis Clinic používají pro modelování rtů kanylu se zaobleným hrotem a ne injekci s ostrým hrotem.


Pacienti, kteří mají panický strach z injekcí, pak mohou zvolit ošetření v analgosedaci, stavu podobném spánku, během kterého pacient necítí téměř žádnou bolest a samotný zákrok si nepamatuje.

 

 

TIP: Vyzkoušejte doplňky stravy Brandeis Clinic

 

Kromě toho, že modelují horní a spodní rty, dermatologové Brandeis Clinic ovládají i složitější metody aplikace kyseliny hyaluronové, během kterých dochází např. k odstranění kuřáckých vrásek, modelaci brady, kontur obličeje apod. Stejně tak, Brandeis Clinic patří mezi několik málo klinik, která nabízí zcela bezpečnou aplikaci kyseliny hyaluronové v oblasti očí. Více informací o těchto zákrocích najdete na stránkách: tekutý lifting, výplně vrásek na krku, rukou a v obličeji. Stejně tak, pracovníci Brandeis Clinic umí pomoci i pacientům s deformací rtů po úrazu či následkem vrozeného defektu.

 

5 výhod zvětšení rtů na Brandeis Clinic


* plné a přitom přirozeně vypadající rty
* minimální bolestivost
* zkušený personál, který dokáže navrhnout optimální postup zákroku (např. zvětšení pouze jednoho rtu, objem použité látky apod.)
* ke zvětšení rtů je použita pouze kvalitní kyselina hyaluronová, kdy některé výrobky si Brandeis Clinic sama dováží od výrobců a následně je prodává ostatním zařízením v České republice a na Slovensku
konkurenceschopné ceny
* Samotný zákrok modelace rtů trvá cca 20 minut, efekt zvětšení rtů je okamžitý a přetrvá cca 6 měsíců.

 

 

Domluvte si ještě dnes nezávaznou konzultaci zvětšení rtů na Brandeis Clinic prostřednictvím formuláře na této stránce.

 

 
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
736552

RSS:
Toplist
aaaaaa