Zoufale nesnáším Apríl

- Zoufale nesnáším Apríl
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Zoufale nesnáším Apríl

31.03.16, 13:13, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
Nejsem žádný škarohlíd, ani člověk bez špetky smyslu pro humor, to rozhodně ne. Ale nesnáším Apríl. Rozumějte správně - 1. duben.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Nemohu už roky rozdýchat ty snůšky trapností, které se jako lepivý asfalt začnou rozlévat po našich webech, rádiích a televizích. Možná jsou některé žertíky povedenější a jiné méně, ale v kontextu toho, že jsou úplně všude, se stávají nesnesitelnými všechny bez rozdílu.

 

I jako dítě jsem měla problémy s Aprílem. Je to zřejmě jedna z mých nejrannějších vzpomínek. Mohly mi být tak 3-4 roky Tenkrát jsem seděla mámě na klíně a dumala, jak jí provést Apríl. Ten den se mi totiž má starší sestra snažila vysvětlit, co to Apríl je.

Ŕíkala mi: "Když třeba řekneš mamce, že se jí pálí mléko na plotně, ale ono se pálit nebude, ale ona uvěří ... a ty pak řekneš Apríl - to je děsná psina."

Moc jsem nechápala, co je to za psinu, když někoho budu hloupě plašit, ale chtěla jsem to vyzkoušet, protože když je člověk takhle malý, tak mu prostě nezbývá než věřit velkým.

Tak jsem vzala máminu hlavu do ručiček, otočila ji k sobě, aby vnímala, co jí říkám (takhle malým lidem se těžko udržuje pozornost, když chtějí říct něco fakt důležitého) a:

 

"Mamí, pálí se ti mléko..."

 

Maminka na mě zírala, jakože cože? A já si nemohla zaboha vzpomenout jak je to kouzelné slovo, po kterém se začnou všichni smát. A protože jsem si nevzpomněla, tak jsem řekla první, které se mi zdálo jako možné:

 

"To je PRIMA..."

 

Maminka zírala ještě víc a přítomná sestra se jediná rozesmála, protože pochopila můj úmysl a omyl :) A já se už jako takhle maličká cítila šíleně trapně a to tak, že jsem se rozplakala a všichni mě doma utěšovali.

 

Tím jsem, myslím, položila základ své nechuti k tomuto pomýlenému dni. Mám totiž nutkavé přesvědčení, že to spletli úplně všichni na světě a za Aprílové žerty vydávají ty největší trapasy v dějinách lidstva a ani ta největší zhůvěřilost nezůstane před zapřisáhlými vyznavači legrace za každou cenu ušetřena.

 

Tak mi promiňte, když se nebudu podílet ani na letošním Aprílu. Bude už zítra a já jdu preventivně zvracet ....

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Kvůli levnému sexu ztrácejí muži zájem o manželství

Trh s manželstvím je v rukou mužů. Ti se však v současné době snadno dostanou k sexu i mimo manželské lože, proto ztrácejí motivaci usilovat o budoucí ženu. Podle vědců z University of Texas navíc budou mít heterosexuální ženy čím dál větší problém najít dlouhodobého spolehlivého partnera.
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Každý z nás si asi pamatuje, co právě dělal 11. září 2011, když se TO dozvěděl....
  • Před chvílí oznámil na FB pan ministr Jurečka a pan ministr Herman, že navrhnou na vládě, aby vládla zamítla z...
  • Velmi poctivě jsem se zamyslela nad hysterickým povykem ze VŠECH stran poté, co premiér Sobotka vyhlásil demis...
  • Poté, co byl některými našimi spoluobčany zvolen do funkce prezidenta Miloš Zeman, vyhlásil, že nechce být JEN...
  • Tak nám budou maturovat z matematiky téměř všichni :)...
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
117530

RSS:
Toplist
aaaaaa