Žhavý tip na pravé letní povyražení v Praze

- Žhavý tip na pravé letní povyražení v Praze
Rubrika:  Kulturní

Žhavý tip na pravé letní povyražení v Praze

16.07.16, 10:41, autor: Madeléne
Již po jedenácté zavelí pořadatelé festivalu: „Let´s Dance!“. Červencový Let´s Dance Prague International Festival se bude konat od 28. – 31.7.2016. Je určen všem, dětem, dospělým, začátečníkům i profesionálům. Pozor, hrozí pozitivní varování: Vysoká koncentrace tance v ovzduší.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Je libo svižná zumba, sexy twerk, dechberoucí vzdušná akrobacie, pole dance s mistryní světa, commercial dance se skvělým Filipem Jankovičem, zamilovaná rumba, temperamentní flamenco nebo semináře orientálního tance se zahraničními hvězdami a pravými mistry svého umění?

Přes třicet špičkových zahraničních a tuzemských lektorů, to je záruka kvalitního tanečního zážitku. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří dávají přednost sledování tance na jevišti. V pátek 29.7. přivítá divadlo Broadway Na Příkopě jedinečnou taneční Gala Oriental Show. Své umění zde předvedou hvězdní hosté nejen z Česka a Slovenska, ale také z USA, Egypta, Německa, Estonska, Bulharska, Ukrajiny, Polska i z dalekého Hong Kongu a Malajsie.


Pro tanečnice a tanečníky, kteří milují výzvy, je určená Let´s Dance Prague Oriental Competition, soutěž v orientálním tanci.

Kdo si bude přát vystoupit nesoutěžně, pro radost sobě i ostatním, bude tak mít příležitost na Open Dance Stage v sobotu 29.7. v Centru Tance na Václavském náměstí. Na otevřenou taneční scénu naváže pravá letní párty, Let´s Dance Night, kde nebude chybět cool nálada i drinky a především zde bude vyhlášen vítěz velké festivalové soutěže o roční tančení v Centru Tance a tyčinky vyrobeny ze super foods ingrediencí - Vivobar na celý rok. Letošní ročník festivalu prostě slibuje šťavnaté zážitky, příjemné osvěžení a především radost z tance. Tak tedy: Let´s Dance!

 

 

 
Zdroj: www.letsdance.cz
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
601630

RSS:
Toplist
aaaaaa