Zde opatříte své rodinné nákupy hravě a s radostí

- Zde opatříte své rodinné nákupy hravě a s radostí
Rubrika:  Praktická

Zde opatříte své rodinné nákupy hravě a s radostí

26.11.18, 00:40, autor: LadyAnn
V kancelářích, tramvajích, na dětských hřištích i v samotných obchodech jsou stále častěji k vidění dámy skloněné nad mobilními telefony, kterak pohodově a s úsměvem „nakupují“. I velký rodinný nákup dokážou opatřit raz dva. Jak je to možné?

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Využívají totiž server Kupi.cz, kde jsou nákupy plné zábavy, užitečných informací i vítaných slev. Hned si o tomto výjimečném online místě řekneme více.

 

Na Kupi.cz předně šetříte čas. Nemusíte totiž listovat papírovými akčními letáky – máte je online na jednom místě. Průměrně více než 10 000 akčních cen z více než 300 letáků! Návštěvou Kupi.cz také ochraňujete přírodu, kterou tisk a roznos papírových letáků velmi zatěžuje. Tím, že na Kupi.cz nakupujete za akční ceny, značně ulevíte svému domácímu rozpočtu. Zároveň ve vyhledávacím řádku snadno najdete zdravější varianty dosud pořizovaného zboží.

 

Kupi.cz má prostě dokonalý přehled a zdarma, interaktivně vám vytváří i Nákupní seznam. Jen klikáte na zboží napříč letáky, porovnáváte ceny, a jakmile uzavřete položky pro váš následující nákup, můžete je s kýmkoli sdílet. Konečně bude mít váš partner jasně řečeno a třeba i vytištěno černé na bílém, co, kde a do kdy má koupit. Server Kupi.cz vás může také automaticky upozorňovat na nové letáky vybraných obchodů se slevami až 80 %.

 

Skvělým pomocníkem je i mobilní aplikace Kupi.cz. Den co den s ní ihned naplánujete veškeré nákupy – doma, cestou do práce i přímo v prodejnách. Díky mobilní aplikaci Kupi.cz ušetříte na každém nákupu průměrně 30 %. Jistě oceníte i populární funkci nahrání věrnostních karet s automatickým nastavením zhruba 160 nejznámějších obchodníků. Karty vypadají v aplikaci jako ty opravdové a navíc se vám přehledně seřadí podle oblíbenosti. Nyní už nemusíte nosit peněženku nacpanou kartami a také úspora času při placení je neocenitelná.

 

Neváhejte, hravé nákupy máte na dosah! Mobilní aplikace Kupi.cz je dostupná jako verze pro Android i verze pro iOS.

 
Zdroj: TZ, FOTO: Shutterstock
 • dodo 10.02.19, 20:16

  Rozbalit 1. sleva

 • dodo

  Já nakupuji zásadně přes https://slevovykupon.net/ Díky tomu tak dokážu najít ty největší slevy, které zrovna slevové kupony nabízí a ušetřit tak za nákup klidně i několik desítek procent.

 • sally 27.02.19, 08:45

  Rozbalit 2. sleva

 • sally

  Já nakupuju celé rodině věci dost často přes internet a tak jsem ráda že jsem objevila slevové kupóny na http://kuponozdroj.cz/ , díky kterým dokážu na nákupu ušetřit opravdu dost peněz, což se m i hodí, protože náš rozpočet je značně omezený.

 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
723336

RSS:
Toplist
aaaaaa