Zákaz vstupu do hypermarketu

- Zákaz vstupu do hypermarketu
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Zákaz vstupu do hypermarketu

15.06.10, 09:08, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
Dopis z hypermarketu jedné ze zákaznic ...

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Vážená paní Veselá,
v průběhu předcházejících 6 měsíců monitorovali pracovníci naší bezpečnostní služby počínání Vašeho manžela v našem obchodním domě v době,kdy Vy nakupujete. Níže uvedený seznam obsahuje detaily jeho přestupků, zachycených bezpečnostní kamerou. Kopie těchto záznamů máme uložené. Vašeho manžela jsme opakovaně slovně napomínali při každé návštěvě obchodu, což ignoroval. Na výzvy a napomenutí reagoval hrubě slovy: "Dokud tady moje Žena nakupuje, musím s ní sem chodit taky...". Proto jsme nuceni zakázat Vašemu manželovi, Vám a celé Vaší rodině vstup do naší prodejny.

 

Následuje seznam aktivit Vašeho manžela v našem obchodě po dobu posledních 6 měsíců:


15 červen: Vzal 24 krabiček kondomů a náhodně je vložil do vozíků nakupujícím,kteří se nedívali2.červenec:   Nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak,aby zvonily v pětiminutových intervalech.7.červenec:   Udělal na podlaze vedoucí k toaletám tenkou dlouhou stopu rajčatovým džusem.19.červenec:   Přistoupil k zaměstnankyni domácích potřeb,řekl oficiálním tónem "kód tři" a sledoval, co zaměstnankyně udělá.4.srpen: Přišel k pultu Služby zákazníkům se žádostí koupit balení M&M´s(lentilky)na splátky.14.září: Přesunul nápis "Pozor, mokrá  podlaha" do části pokryté kobercem.


15.září: Rozložil jeden ze stanů v kempingové části a zval nakupující dál s podmínkou,že si přinesou polštář.23.září: Kdykoli se ho zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc,rozplakal se a křičel:"Proč mě, lidi, nenecháte na pokoji?"4. říjen:   Díval se přímo do  bezpečnostní kamery a používaje ji jako zrcadlo,šťoural se  v nose.10.listopad: U pultu se zbraněmi se ptal zaměstnance, zda neví kde se prodávají antidepresiva.3.prosinec: Podezřele se pohyboval po prodejně a hlasitě si přitom pobrukoval melodii z Mission Impossile.18. prosinec:   Schoval se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se v nich probírali, pokřikoval: "Kup si mě! Kup si mě!"


21.prosinec:   Vždy když se ozvalo hlášení z reproduktoru,schoulil se na zemi do klubíčka a křičel:   "Ne! Ne! Už zase ty hlasy!"23.prosinec:   Vešel do zkušební kabinky, chvíli počkal a potom začal velmi hlasitě vykřikovat:"Není tu toaletní papír!"

 Doufáme, že  stanovisko našeho hypermarketu chápete, s pozdravem ředitel

 
 • lydie 19.08.11, 11:29

  Rozbalit 1. Zákaz vstupu do hypermarketu

 • lydie

  Velmi mě tento příspěvek pobavil. Byl složen ze starých i nových osvědčených vtípků. Mnohé z nich jsem již pozapomněla.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Nevěra, žárlivost, kariéra a další ničitelé vztahů

Známe to všichni. Velká láska, nic není nemožné, nic není překážkou, milujeme se ve dne v noci, přisaháme si věčnou lásku, jeden pro druhého jsme se narodili, jsme si tak jisti, že právě jen tohoto a nikoho jiného. A pak se najednou začne všechno kazit. Den po dni a hodinu po hodině si najednou uvědomujeme, co všechno nám na tom druhém vadí.
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
 • Ze sbírky Jiřího Dědečka "Uleželé želé" . Dokonalé!...
 • I když jsem si říkala, že se k politice už vyjadřovat tady nebudu, doba mě dohnala a já fakt musím - #sorryjak...
 • Osobně jsem přesvědčena, že se tento mocenský pakt hroutí!...
 • Tak podle věštkyně můžu letos nafackovat rozzuřenému medvědovi a a vyhraju....
 • Nedávno přišel do kanální televize Barrandov Fíkus. Byl mi sympatický, nedělal ostudu, neříkal sprosťárny, neb...
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
166748

RSS:
Toplist
aaaaaa