Vyzkoušejte SEYO TDA – revoluci v dermatologické kosmetické péči

- Vyzkoušejte SEYO TDA – revoluci v dermatologické kosmetické péči
Rubrika:  Krásná

Vyzkoušejte SEYO TDA – revoluci v dermatologické kosmetické péči

28.08.17, 12:57, autor: Michaelle
Trápí Vás problematická, poškozená nebo citlivá pleť? Chcete předejít vzniku vrásek nebo zahladit již existující vrásky, ale bez injekcí? Vyzkoušejte SEYO TDA!

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Tento revoluční přístroj dokáže bez bolesti a jakéhokoli rizika vpravit aktivní látky až do nejspodnější části pokožky, přímo do jádra buněk. Výsledkem série ošetření je zvýšení elasticity pleti v průměru o 60 %, vyhlazení vrásek v očním okolí o 47 % a vrásek v obličeji až o 32 %.

 

Ošetření přístrojem SEYO TDA nabízí v ČR exkluzivně pražská Brandeis Clinic. Anna Brandejs, její majitelka a zakladatelka, ho přibližuje: „Unikátní metoda omlazení přístrojem SEYO TDA využívá patentovaný LP3 komplex, který efektivně proniká svrchní vrstvou kůže a transportuje minerály a vitamíny do jejích spodních vrstev. Kyselina hyaluronová vrásky vyplní a extrakty z léčivých rostlin kůži zhojí a zlepší výživu buněk. Vlivem působení kyslíku se navíc pokožka daleko rychleji regeneruje, hojí rány, stahuje a čistí póry, hydratuje a zjemňuje.“

 

Klient vnímá pouze to, že mu specialista postupně přikládá k obličeji, dekoltu, oblasti kolem očí a rtů počítačem řízenou hlavici přístroje SEYO TDA, z níž tryskají nadzvukovou rychlostí a pod vysokým tlakem částice aktivních látek. Ošetření je příjemné, asi půlhodinové. V prvním měsíci odborníci doporučují 6 až 8 ošetření a další nejméně jednou za měsíc (1 ošetření SEYO TDA nyní stojí 2400 Kč a balíček 6 ošetření 12 960 Kč).

 

 

Další neinvazivní terapie estetické medicíny
„Pokud si vyberete kvalitní specializované pracoviště s adekvátně proškolenými lékaři, jsou obavy z injekcí botoxu či kyseliny hyaluronové zbytečné. Přesto se chce mnoho lidí účinně zbavit vrásek neinvazivními metodami, a i z těch si u nás mohou vybrat,“ uvádí Anna Brandejs.

 

Upřesňuje, že kromě terapie SEYO TDA jsou hodně žádané lasery, které dokážou zjemnit vrásky v rozmezí od 25 do 75 %, v závislosti na tom, zda se rozhodnete pro neablační či ablační laser. Efekt laserů přetrvá 3 až 5 let. Omlazení bez injekce zajistí také dermabraze či chemický peeling. Všechny metody se neustále modernizují s cílem maximálního účinku, pohodlí a zároveň cenové dostupnosti i pro klienty s průměrnými příjmy.

 

 

Omlazení SEYO TDA – dárek nad dárky
Klinika plastické chirurgie a estetické stomatologie Brandeis Clinic v Praze disponuje řadou moderních přístrojů i zkušeným odborným personálem. Konkrétní metody omlazení s Vámi ideálně probere odborník na konzultaci. Posoudí stav Vaší pleti i celkový zdravotní stav, a pak se dohodnete na nejlepším postupu.

 

Neváhejte a objednejte se! Nebo si na klinice vyžádejte dárkový certifikát pro Vaše blízké. Praxe ukázala, že dárek v podobě bezbolestného omlazení SEYO TDA udělá dámě či pánovi středního a vyššího věku větší radost než cokoli jiného.

 
Zdroj: TZ
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
566426

RSS:
Toplist
aaaaaa