Vy ještě nečerpáte výhody prostřednictvím Portmonky?

- Vy ještě nečerpáte výhody prostřednictvím Portmonky?
Rubrika:  Praktická

Vy ještě nečerpáte výhody prostřednictvím Portmonky?

05.03.18, 00:00, autor: LadyAnn
Aplikace Portmonka se těší obrovskému zájmu. Více než 400 000 stažení, 1,4 milionu uložených věrnostních či zákaznických karet a ocenění Mobilní aplikace roku 2017 v kategorii životní styl dokazují, že mít Portmonku nainstalovanou ve svém mobilním telefonu se opravdu vyplatí!

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Jaké jsou vlastně výhody mobilní aplikace Portmonka? V první řadě jednoduchá správa a využívání věrnostních a zákaznických programů, do kterých jste se již registrovali. Přímo v aplikaci najdete více než 235 přednastavených věrnostních a zákaznických programů, jejichž výhody lze čerpat „pouhým“ mávnutím mobilním telefonem. Kromě toho, do Portmonky si můžete uložit informaci o členství v programu i mimo ty předdefinované. Podmínkou je pouze to, aby tento „jiný“ věrnostní či zákaznický program pracoval s údaji na bázi čárového kódu či alfanumerického značení. I díky této „univerzálnosti“ uživatelé Portmonky mají po ruce například své In-karty Českých drah či zákaznické karty České pošty.


Druhou výhodou je možnost registrovat se do nových věrnostních a zákaznických programů přímo v aplikaci. Podle uvedených výhod si sami vyberete, které programy jsou pro Vás zajímavé a které ne.


Do třetice tu máme přehled aktuálních akčních kupónů. Jedete na dovolenou, rezervujete si hotel, plánujete nákup elektroniky? S Portmonkou pravděpodobně můžete získat výhodnější cenu! Stačí pouze vygenerovat si kód akčního kupónu a ten pak uplatnit při nákupu.


O tom, že šetřit s Portmonkou je opravdu snadné, svědčí i fakt, že její uživatelé si do svých účtů vložili informace o více než 1 400 000 programech a v průměru využijí 3 kupónové nabídky měsíčně. K 21.2.2018 měli uživatelé Portmonky možnost ušetřit například u těchto společností:


- TS Bohemia
- Kasa.cz
- Orsay
- Datart
- Zoot
- Hervis SPORTS
- Tchibo
- Booking
- Albi
- MARIMEX.cz
- BRENO

 


Ušetřit lze i tisíce korun měsíčně


Stáhněte si Portmonku i Vy, verzi pro operační systém Android najdete zde, verzi pro operační systém iOS zde. Díky častějšímu využívání výhod věrnostních a zákaznických karet či kupónových nabídek můžete ušetřit i tisíce korun měsíčně!

 
Zdroj: PR, FOTO Shutterstock
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
576142

RSS:
Toplist
aaaaaa