Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

18.06.08, 00:00, autor: Černovláska
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá kartářka Jarmila Harcová.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Marie z Trutnova 38 let: Vážená paní Harcová, mám velký problém. Odešel ode mě manžel po 15 letech manželství. Šel k mladší ženě, která není tak uštvaná a udřená. Která nemá děti a nestará se o dům a zahradu. Jenom o sebe, tak vypadá podstatně líp než já. Neumím si představit svůj život bez manžela. Přece nemůže jen tak odejít, jakoby ten kus života mezi námi nikdy nebyl. Chtěla bych, aby se vrátil. A proto se neptám, jestli se vrátí, ale co mám udělat pro to, aby se to stalo.

 

 

Jarmila Harcová: Milá paní Marie, velice mi ztěžujete situaci. Já Vám opravdu můžu říct, co máte udělat, aby se k Vám manžel vrátil, ale není to dobré řešení a já Vás už teď ujišťuju, že až on se bude vracet, Vy už ho určitě chtít nebudete. Tedy, paní Marie, nedělejte nic. Myslím tím vůbec nic. Především se snažte si k němu nespálit mosty. Nehádejte se s nim, nevyčitejte mu, nevyhledávejte ho - to všechno by mohlo mezi vámi vybudovat zdi, které by šlo překonat v budoucnu jen velice těžko. Po nějaké době, pokud si to Vy sama nepokazite, tak skutečně se s tou současnou ženou rozejde a bude se chtít vátit k Vám. Vy ale ... o tom už jsem mluvila. Přeji Vám hodně štěstí a Vy ho mít budete, jen je jinde než si teď myslite.

 

 

Dotazy na naše věštce posílejte prosím sem

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
1416186

RSS:
Toplist
aaaaaa