Václav "NOID" Bárta s kapelou představují Smrt v jejich pojetí

- Václav "NOID" Bárta s kapelou představují Smrt v jejich pojetí
Rubrika:  Kulturní

Václav "NOID" Bárta s kapelou představují Smrt v jejich pojetí

10.05.12, 09:17, autor: Maggie
Rocker Václav "Noid" Bárta se svojí kapelou NOID aktuálně dokončují nové cd, ze kterého už v minulých týdnech vpustili do éteru coververzi písně Ráchel, původně z repertoáru legendárního Oceánu. Nyní kapela NOID představuje svojí zcela novou autorskou píseň s příznačným názvem Smrt. Tento singl bude jedním z klíčových písní na připravovaném albu Rány.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Hudbu složil Václav „Noid“ Bárta a text ke "Smrti" napsal Václav Bárta starší, skladba byla následně nahrána ve zpěvákově studiu NOID. O výsledný mix se pak postaral Richard Scheufler mladší.

O tom, že kapela singlu Smrt věří a práce pro ně byla především zábavou svědčí i nafocení příznačné fotografie, kterou lze brát jako vyjádření jejich představy smrti. Svůj obrázek, co konkrétně chtěli hudebníci fotografií sdělit, si mohou nakonec fanoušci vyložit po svém.

Už nyní je však singl Smrt z alba Rány k poslechu na oficiálních stránkách Noida Bárty na adrese: www.noid.cz/file-mp3/smrt.mp3. Na webu pochopitelně nechybí ani tematická fotografie kapely.


Připomeňme, že vedle Václava "Noida" Bárty tvoří kapelu NOID renomovaní hudebníci. Jsou jimi: kytaristé Jiří Urban mladší a Honza "Gorgy" Gorgel, baskytarista Jakub Rolník a bubeník Miloš Meier. A ačkoli jsou členové kapely vytíženi i jinými svými hudebními projekty nezapomínají na fanoušky ani v období letních festivalů, na kterých se rovněž představí.

Z těch nejbližších můžeme jmenovat například 1. června Motosraz ve Veltrusech a hned o den později Rock Beach festival v Sokolově.

Pochopitelně i zde zazní Ráchel, Smrt, ale i další novinky z CD Rány, které ještě nebyly oficiálně zveřejněny. Fanoušci, kteří tak nechtějí čekat na vydání CD mají během léta jedinečnou příležitost slyšet tyto zbrusu nové skladby mezi prvními.

 

 
Zdroj: www.noid.cz
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
869100

RSS:
Toplist
aaaaaa