Ultrazvukovou liposukcí břicha k vytoužené postavě

- Ultrazvukovou liposukcí břicha k vytoužené postavě
Rubrika:  Krásná

Ultrazvukovou liposukcí břicha k vytoužené postavě

04.03.19, 00:00, autor: Michaelle
Řešíte problematické partie na bříšku? Jste po porodu a nemůžete shodit přebytečná kila? I když máte pocit, že nic nefunguje, vždy se najde nějaké vhodné a účinné řešení. A to i pro muže, protože odborníci se dnes zaměřují také na mužskou liposukci. Není tak problém si nechat odstranit i tzv. pivní břicho.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 

Když už nic nepomáhá

Pokud se vám nedaří zhubnout, a vyzkoušeli jste všechny možné metody, které vás jen napadají, nezoufejte. Liposukce břicha může být jedním z řešení a prvním krokem k vysněnému cíli.

Nechte si poradit

Ať už plánujete podstoupit jakýkoliv zákrok na svém těle, vše si dobře promyslete. Sjednejte si schůzku s odborníkem, který provede komplexní vyšetření vašeho zdravotního stavu a posoudí vhodnost požadovaného zákroku. Jestli vás trápí nějaké obtíže, rozhodně si je nenechávejte pro sebe. Specialista by měl být seznámen s vaším celkovým stavem, aby nic nezanedbal.

Šetrná operace, která rozvlní tuky

Operací dokážete ztratit až pět litrů tuku. Docílíte toto tzv. ultrazvukovou liposukcí, která je šetrná a nezabere tolik času. Za pomoci zvukové sondy se rozvlní podkožní tuk a snáze se tak odsaje z těla ven. Nemusíte se bát bolesti, protože budete v celkové anestezii. Operace obvykle nezabere déle než dvě hodiny.

 

 

 

 

Co dodržovat po operaci?

  • Nepodceňujte rekonvalescenci, první týden odpočívejte

  • Provádějte tlakovou masáž, která urychlí hojení

  • Používejte kompresní prádlo, a sundávejte jej jen při mytí

  • Sportovní aktivity zařaďte až po 6 týdnech

  • Abyste si nový stav udrželi, pozměňte své návyky: pravidelně se hýbejte a jezte zdravě

Otoky nejsou neobvyklé

Jizev se nebojte. Jelikož se liposukce provádí skrz sondu a tenké kanyly, vzniknou pouze malé a nepatrné ranky, které se dají v průběhu ošetřování ještě zmenšovat. I modřiny a otoky jsou zcela běžnou součástí, jež postupně zmizí.

Kdy očekávat výsledky?

Jedním zákrokem ztratíte až pět litrů tuku najednou. Zmizí vám tukové polštářky v podbřišku nebo i kožní převis, například po porodu. Buďte trpěliví. Ošetřené partie musí nejprve splasknout a zahojit se, až poté uvidíte jasný efekt. Může to trvat i dva měsíce, než v zrcadle uvidíte vytoužené výsledky.

Jste přesvědčeni podstoupit zákrok? Pokud ano, Vždy vybírejte ověřenou kliniku, kde pracují odborníci. Součástí by vždy měla být i pooperační péče, která vám zajistí spolehlivé a správné léčení pod odborným dohledem.

 

 
Zdroj: TZ
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
1103332

RSS:
Toplist
aaaaaa