Trápí vás padání vlasů? Poradíme, jak problém eliminovat

- Trápí vás padání vlasů? Poradíme, jak problém eliminovat
Rubrika:  Krásná

Trápí vás padání vlasů? Poradíme, jak problém eliminovat

13.09.18, 11:32, autor: LadyAnn
Zastavte vypadávání vlasů. Zakládáte si na své kráse, ale den ode dne zjišťujete to, že je na vašem hřebenu stále více a více vlasů? Pokud ano, je třeba tomu učinit jasnou přítrž.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Zastavte vypadávání vlasů. Zakládáte si na své kráse, ale den ode dne zjišťujete to, že je na vašem hřebenu stále více a více vlasů? Pokud ano, je třeba tomu učinit jasnou přítrž. Jak na to? jednou provždy. Přinášíme vám hned několik rad, se kterými to bude naprostá hračka. Podívejte se na ně.

 

 

I vlasy potřebují vyživovat

Stejně, jako potřebují vitamíny, minerály a další látky vaše vnitřní orgány či vaše kůže, potřebují mnoho potřebných věcí i vaše vlasy. Jak jim je dodávat? Buď externě, pomocí různých masek, nebo i jednoduše ze stravy. Vaše tělo už je pošle tam, kam má. A jaký je výčet těch nedůležitějších látek, bez kterých se neobejdete? Je to tato trojice:

 

  • Vitamíny B5, B6 a B8

  • Křemík, zinek, vápník, fosfor a železo

  • Vitamín E


Používejte speciální produkty

Ty můžeme rozdělit do dvou skupin. První skupina je charakteristická tím, že dokáže zastavit aktuální problém s vypadáváním. Vlasy vám tak nebudou dále mizet. Druhá skupina speciálních produktů zajistí, že bude podpořený růst vlasů. Jak těch stávajících, tak i vlasů nových. Jaké možnosti existují konkrétně? Podívejte se na web Nanogen.cz, kde se s nimi můžete nejenom jednoduše seznámit, ale máte zde také možnost toho, že je ihned, z pohodlí vašeho domova objednáte.

 

 

Nezapomínejte na šetrnou péči

Cesta, jak se dá padání vlasů zastavit, je spojena také s vhodnou péčí. I když se to na první pohled nemusí zdát, tak mnoho žen skutečně neví, jak se má ke svým vlasům chovat a jak o ně má pečovat. V první řadě je třeba používat kvalitní šampon, vlasy mýt šetrně a nejlépe jednou za několik dní. Dále pozor na vysoké teploty při vysoušení nebo při žehlení, stejně jako je vhodné dát pozor na slanou či chlorovanou vodu, ale i přímé sluneční paprsky. To vše jsou také věci, které jim škodí. Alespoň základní šetrnost dokáže problémům snadno zamezit.

 

 
Zdroj: PR, FOTO: Shutterstock
  • Ivanka 15.09.18, 06:32

    Rozbalit 1. Transplantace vlasů

  • Ivanka

    Patřila jsem mezi lidi, kterým padali vlasy ve velkém a žádná opatření, doplňky nic mi nepomohlo. Dokázali mi pomoct až zde: www.aratravel.cz. Nejedná se o levnou záležitost, ale výsledek stojí za to.

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
797237

RSS:
Toplist
aaaaaa