Tohle tu dlouho nebylo! Autor doplňku stravy jde s kůži na trh

- Tohle tu dlouho nebylo! Autor doplňku stravy jde s kůži na trh
Rubrika:  Praktická

Tohle tu dlouho nebylo! Autor doplňku stravy jde s kůži na trh

11.02.20, 14:00, autor: LadyAnn
COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs je doslova fontánou mládí a hostinou s těmi nejlepšími ingrediencemi pro vaši pleť. Místo vysokého množství látek, které vaším tělem mohou projít z velké části nezužitkovány, v COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs najdete přesně takové množství, které vaše tělo dokáže využít efektivně.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

A protože o výsledku omlazovací kůry rozhoduje to, jaké množství funkčních látek se dostane krevním řečištěm k buňkám, ve složení COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs jsou zastoupeny výhradně látky s prokazatelnými pozitivními účinky na pleť v kvalitě, která zaručuje maximální vstřebatelnost.

Viditelné omlazovací účinky je schopen doručit samotný patentovaný kolagen obsažený v COLLAGEN + 11, výsledný efekt však znásobuje dalších 11 látek. Díky tomu není nutné omlazovací kůru za pomoci kolagenu doplňovat dalšími produkty.

Některé přípravky se snaží zaujmout obrovským množstvím kolagenu a vsází na to, že zákazníka již nebude zajímat kvalita. Lze to přirovnat k některým fast foodům, které vám za vaše peníze sice slíbí obrovské porce, už ale neřeší, co vysoké množství kalorií, smaženého jídla, ochucovadel apod. udělá s vaším trávicím traktem. To není cesta, kterou jsme se chtěli vydat. Na druhou stranu si ani nehrajeme na luxusní podniky, kde si klient připlácí za značku. Jsme tu pro ty, kteří chtějí viditelné výsledky, není jim lhostejné jejich zdraví a za své peníze chtějí maximum. Produkt určený k omlazovací kůře využívající mořský kolagen, jehož účinky násobí další užívané látky mi chyběl na českém i slovenském trhu, proto jsme se rozhodli vyvinout COLLAGEN + 11. Výsledný produkt je natolik kvalitní, že jsem ani vteřinu nepochybovala jít s kůží na trh a propůjčit mu své jméno.“, poodhaluje důvody vzniku produktu Anna Brandejs.

U rybího kolagenu použitého v COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs vědecké studie prokázaly:

  • zpevnění kůže o 26,6 %

  • sjednocení barevného tónu pleti o 15 %

  • rozjasnění pleti o 10 %

V případě patentovaných fytoceramidů, jež působí jako ochranná bariéra plus pomáhají pleť hydratovat a udržovat ji celkově zdravou, klinické studie prokázaly viditelný pozitivní vliv už po 2 týdnech, a to:

  • 16 % lepší hydrataci

  • méně šupinek a úleva od pnutí

  • redukce vrásek o 9 %

  • lepší elasticitu pleti o 15 %

Více o výsledcích klinických studií a vlivu dalších látek ze složení COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs najdete na této stránce.

To, že kvalitní doplněk stravy určený k omlazení pokožky za přijatelnou cenu má na trhu své místo ukazuje i fakt, že COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs se hned první měsíc po uvedení do prodeje stal nejoblíbenějším produktem internetového obchodu www.medaprex.cz, který zajišťuje jeho výhradní distribuci.

Pokud hledáte doplněk stravy, za který mluví klinické studie a pozitivní zkušenosti klientů, měl by pro vás být COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs volbou číslo jedna.

 
Zdroj: TZ
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
939636

RSS:
Toplist
aaaaaa