Tip na dárek: IdeaPad U260 od Lenova – krasavec, kterému nelze odolat

- Tip na dárek: IdeaPad U260 od Lenova – krasavec, kterému nelze odolat
Rubrika:  Praktická

Tip na dárek: IdeaPad U260 od Lenova – krasavec, kterému nelze odolat

18.12.10, 00:00, autor: Plavovláska
Nadělte si pod stromeček dárek, který vám udělá největší radost. Nový ultrapřenosný notebook IdeaPad U260 od Lenova nabízí ideální kombinaci luxusního designu, kvalitních materiálů a velmi příznivé ceny. Notebook je navíc tak tenký, že jej z profilu sotva uvidíte.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Lenovo IdeaPad U260 nabízí  to, po čem touží každá žena. Atraktivní design, díky němuž vás nikdo nepřehlédne, pocit luxusu, nízká hmotnost, rozměry tak akorát a samozřejmě pekelný výkon. Designéři se při návrhu notebooku inspirovali siluetou klasické knihy svázané v kůži, a proto IdeaPad U260 svojí siluetou ve tvaru „U“ vyzařuje nepřekonatelnou eleganci. Notebook je navíc pouze 1,8 mm tenký a váží 1,4 kg, proto ho snadno vezmete kamkoli s sebou jako věrného společníka.Tělo notebooku je stejně  sexy jako jeho rozměry, je totiž vytvořeno z jednoho kusu hořčíkovo-duralové slitiny. Díky tomu je notebook odolnější, hladký kovový povrch pak evokuje dokonale pevné tělo svalnatého krasavce. Barvu povrchu svého U260 si můžete vybrat z oranžové „clementine“ a hnědé „mokka“.

 K vytvoření maximálního pocitu luxusu a komfortu nesmí chybět kůže. Proto má Lenovo IdeaPad U260 opěrky na ruku potažené černou kůží, které vám poskytnou vysokou míru pohodlí i oporu a zároveň dodají notebooku neopakovatelný styl. Nerezový rámeček kolem klávesnice je pro kůží potažený exteriér dokonalým doplňkem. Hladký skleněný touchpad ideálně dotváří design notebooku a poskytuje správný pocit pro multidotykové funkce, stejně jako pro zoomování při prohlížení fotografií a surfování na webu.

 

 

 

Lenovo IdeaPad U260 nabízí dostatečný výkon k tomu, abyste snadno mohla prohlížet více webových stránek a spouštět více aplikací zároveň. Notebook rovněž vyniká vysokou životností baterie. K dalším funkcím U260 patří špičková prodyšná klávesnice s technologií Intel Advanced Cooling, která umožňuje počítač lépe chladit a zároveň je odolná proti polití. Čidla okolního světla pomáhají chránit vaše oči tím, že automaticky upravují jas displeje podle aktuálních světelných podmínek.Více informací  najdete na www.ideapad.cz.

 
Zdroj: PR
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
737407

RSS:
Toplist
aaaaaa