Tip na dárek: FLOWIN® – cvičte přirozeně a efektivně

- Tip na dárek: FLOWIN® – cvičte přirozeně a efektivně
Rubrika:  Praktická

Tip na dárek: FLOWIN® – cvičte přirozeně a efektivně

16.12.10, 13:39, autor: Plavovláska
Konec roku 2010 se blíží a s ním i tradiční novoroční předsevzetí. Pokud mezi Vaše přání do roku nadcházejícího patří vypracované a pružné tělo je pro Vás FLOWIN® ideálním dárkem těchto Vánoc.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

FLOWIN® vychází  z inovativního přístupu ke cvičení, který sází na přirozenost a ladnost pohybů. Sestavy cviků si velmi rychle osvojíte, dáte si pořádně do těla a ještě u toho budete vypadat dobře!Tento švédský tréninkový  systém byl vyvinut ve spolupráci s vrcholovými desetibojaři a díky vysoké variabilitě využití dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Jako flexibilní pomůcka našel FLOWIN® uplatnění v oblasti kondičního cvičení, rehabilitace i v přípravě profesionálních sportovců.

 FLOWIN® se skládá  z velké tréninkové desky a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. Samotné cviky mají charakter klouzavých pohybů, vykonávaných třením podložek o tréninkovou desku. Princip FLOWIN® tak využívá hmotnosti těla jako přirozeného zdroje zátěže, kterou je možno libovolně regulovat tlakem na podložku. Plynulost brání zbytečné námaze kloubů a usnadňuje komplexní posilování celé „svalové hmoty“. Jedinečný cvičební postup, na kterém je FLOWIN® založen, byl patentován jako Friction Training™ a v současné době nabízí přes 300 libovolně kombinovatelných cviků. Koncept FLOWIN® se vyznačuje vysokou efektivitou a šetrností k vašemu tělu. Samotný trénink proměňuje ve zdravou zábavu, při které se budete cítit přirozeně, uvolněně a zároveň pocítíte tréninkový efekt. Každý cvik aktivuje několik svalových skupin najednou, takže k procvičení celého těla stačí pouhých 30 minut. FLOWIN® je obzvláště účinný pro tonizaci svalů, a tím výrazně pomáhá při redukci hmotnosti, celkovém formování postavy, zvyšování výkonnosti a podpoře správného držení těla. Posilováním svalů hlubokého stabilizačního systému (vnitřních svalů) se stáváte silnější, pružnější a rychlejší.  

 S FLOWIN® může cvičit úplně každý. A vůbec nezáleží na tom, kolik vám je let a v jaké jste zrovna kondici. Začít můžete kdykoli a prakticky kdekoli. Trénink lze provádět všude tam, kde je dostatek místa na podložku. K dispozici jsou i cvičební programy, kterých se můžete držet.Momentálně jsou produkty FLOWIN® dodávány na trh ve třech verzích: FLOWIN® SPORT, FLOWIN® PRO a FLOWIN® PRO NIVEUS. Přenosná varianta SPORT je dodávána včetně instruktážního DVD, má rolovací desku a slouží převážně pro domácí cvičení.Varianta PRO je určena ke každodennímu vysokofrekvenčnímu cvičení ve fitness centrech nebo rehabilitačních centrech. FLOWIN® PRO NIVEUS má bílou tréninkovou desku a lze ho použít i ve venkovních podmínkách a na slunci.

 

 

Autor článku: Vojtěch Urbánek

Foto: archiv autora

 
Zdroj: PR
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
741194

RSS:
Toplist
aaaaaa