Tip na dárek: ETA - vánoční tipy

- Tip na dárek: ETA - vánoční tipy
Rubrika:  Praktická

Tip na dárek: ETA - vánoční tipy

10.11.10, 00:00, autor: Plavovláska
I dárkem od ETY uděláte velkou radost ....

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Napařovací žehlička ETA Lancetta

S napařovací  žehličkou ETA Lancetta jde žehlení samo. Speciální žehlící plocha ELOXIUM odvede za vás perfektní práci za minimálního úsilí. Samočisticí a odvápňovací systém ji bude udržovat stále v perfektním stavu. Manipulace při žehlení je pohodlná díky extra dlouhému 3m kabelu, navíc umožňuje žehlení parním šokem ve svislé poloze. Prémiová žehlička ETA Lancetta v několika barevných kombinacích s prodlouženou zárukou na 3 roky. 

Eloxium – unikátní žehlící plocha

    * optimální rozvedení páry po celé ploše žehlící desky
    * odolnost proti sebemenšímu poškrábání
    * vynikající kluznost
    * mimořádná tvrdost plochy
    * rovnoměrné rozvedení tepla

 

 

Doporučená cena: 1.799,- Kč

 

 

 

 

Víceúčelový  podlahový vysavač ETA Mariner

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Nový víceúčelový podlahový vysavač ETA Mariner ocení zejména alergici. Je vhodným pomocníkem jak do domácností, tak menších kanceláří. Umožňuje suché, mokré vysávání i hloubkové čištění koberců, díky kterému si koberce udrží krásný vzhled po dlouhá léta. Mezi jeho další přednosti patří nízká hmotnost a hlučnost. Velkokapacitní filtr má objem 5 l a zajistí dlouhou dobu vysávání bez nutnosti jeho časté výměny. ETA Mariner se prodává s prodlouženou zárukou na 5 let.

 

Doporučená cena: 5.999,- Kč s DPH.

 

 

 
 
Tyčový mixér  ETA Spesso

Elegantní design, silný výkon a univerzální využití v kuchyni ocení každý u tyčového mixéru Spesso. Celonerezový výměnný mixér odolá vysokým teplotám a zajistí maximální komfort při přípravě pokrmů. Příslušenství obsahuje držák na zeď a tři výměnné nástavce – velký sekací nástavec o objemu 1250 ml, šlehací nástavec a pracovní nádobu s víčkem.

Doporučená cena: 1.799,- Kč

 

 

Vysoušeč  vlasů ETA Colorino

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Pokud toužíte po stylovém a designovém fénu, pak je pro Vás ideálním vánočním dárkem vysoušeč vlasů ETA Colorino. Silný příkon v kombinaci s ionizací, která snižuje elektrickou statiku vlasů, vysuší vlasy dokonale a rychle. Výrobek podporuje funkci COLD AIR shot pro rychlé ochlazení vzduchu a zpevnění Vašeho účesu. Ženy jistě ocení třístupňový systém nastavení teploty, možnost výměny nástavců – koncentrátoru a difuzéru, i praktické cestovní pouzdro.

 

 

Doporučená cena: 749,- Kč s DPH.

 

 Titanový  lívanečník ETA

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Horkou novinkou letošní sezóny je titanový lívanečník ETA. Titanové nádobí se těší čím dál větší oblibě, ať už pro svoji praktičnost nebo způsob úpravy pokrmů, který je zachovává v té nejzdravější podobě. Pokud opravdu chcete dbát o zdraví své či svých blízkých, pak Vám titanový lívanečník ETA umožňuje smažit chutná jídla bez jediné kapky oleje. Antiadhezivní vrstva zabraňuje přichytávání připravovaných pokrmů a umožňuje jednoduché a rychlé čištění. Použitím titanového nádobí ETA šetříte energii i svůj drahocenný čas.

 

 

Doporučená cena: 1499,- Kč s DPH.

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
811369

RSS:
Toplist
aaaaaa