Tip na dárek: Dárky pro pejsky zdravé i hravé

- Tip na dárek: Dárky pro pejsky zdravé i hravé
Rubrika:  Praktická

Tip na dárek: Dárky pro pejsky zdravé i hravé

11.11.10, 00:00, autor: Plavovláska
Máte už dárek pro vašeho pejska či kočičku? Jako právoplatní členové rodiny si určitě něco zaslouží, i když z toho třeba nemají rozum. I když, kdo ví? Pokud nemáte zatím žádný nápad, máme pro vás několik tipů, který ocení nejen zvířecí mazlíčci, ale i vy jako jejich majitelé. Získáte například jistotu, že váš pes ani v zimě nechytí od méně šťastných jedinců blechy.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Výběr a pořízení  vánočního dárku pro zvířecí miláčky nám možná  nedělá takové starosti jako u dárků pro naši rodinu a blízké, ale přece jen určitou rozvahu bychom při jejich pořizování měli zachovat. Vždyť každý majitel dobře ví, jakou péči a starost naši mazlíčci vyžadují. I když po nás nechtějí nic než pohlazení a potravu, jsou na nás závislí, také po zdravotní stránce. Mohou žít v čistotě a přesto si k nim parazité či jiná nebezpečí cestu najdou. A od toho jsme tu my, abychom se o ně postarali a zajistili jim zdraví a bezpečí. Tak proč nezačít třeba dárkem pod stromečkem – zdravým, chutným a užitečným – balíčkem, který potěší zvířátko i jeho majitele. A co by takový balíček mohl obsahovat? Třeba pár věcí pro zdraví, kvůli kterým nemusíte v budoucnu běhat k drahému veterináři:    * Odčervovací  tablety Drontal pro psy i pro kočky, které zbaví vaše miláčky parazitů a zároveň přeruší vývojový cyklus parazitů dříve, než jejich vajíčka nebo larvy kontaminují prostředí. Všechny formy jsou k dostání u veterinárního lékaře a také v lékárnách bez předpisu.


    * Antiparazitární Advantix spot-on roztok pro psy, který ochrání před klíšťaty, komáry a blechami. Obzvláště blechám se v zimě v teplých vyhřátých bytech „líbí“. Advantix dostanete u veterináře nebo v lékárnách bez předpisu. Kočky ochrání před blechami a klíšťaty obojky nebo spreje Bolfo.


    * Živočišné uhlí nebo Smecta, jež budou psovi nebo kočce první pomocí při nepříjemných průjmech.


    * Kapky Beaphar Oftal, které se postarají o jasné a čisté oči psa i kočky.


    * Čistič uší Vetriderm, určený psům pro běžnou péči o ušní dutinu i pro dezinfekci a zklidnění ušního kanálu při zánětu vnějšího ucha. Kočkám můžete přibalit čistící roztok Otivet pro stejný účel.


    * Kapsle Alavis Celadrin, které efektivně pomáhají k rychlému útlumu bolesti a zánětu kloubů, vazů, šlach a svalů psů i koček.


    * Gumový míč, jehož specielní drážky během hry čistí zuby a mezizubní prostor a jemně masírují dásně psa. Míče jsou nabízeny v různých tvarech, velikostech i příchutích. Nebo podobnou hračku pro kočku pro posilování zoubků během hry.


    * A na závěr přibalte nějaký chutný pamlsek, který vašemu miláčkovi zpříjemní život. Není větší legrace, než sledovat psa, jak trhá vánoční papír kolem oblíbené voňavé pochoutky

 

 
Zdroj: PR
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
737411

RSS:
Toplist
aaaaaa