Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

04.06.08, 00:00, autor: Černovláska
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá kartářka Jarmila Harcová.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Markéta z Vlašimi, 28 let: Vážení paní Harcová, jsem strašně nešťastná a trápím se. Chodila jsem s mužem a rozešli jsme se po poměrně krátké známosti. Od té doby se trápím. Nepřiznám to nikomu, ale miluji ho pořád dál. Nejhorší je, že s ním teď v rámci zaměstnání pracuji. Denně jsem s ním v pracovním styku. Neseká to dobrotu. Stále jakobychom si mezi sebou vyřizovali účty. Jakákoliv hádka, která mezi námi vznikne kvůli pracovní záležitosti, se zvrhá do citově vypjatých scén. Vede to jen k tomu, že se do mě teď pořád jen naváží. A to i když řešíme pracovní věci.

 
Jarmila Harcová, kartářka: Vážená Markétko, je mi moc líto, ale moc Vás nepotěším. Základní chyba totiž není v něm, ale ve Vás. Muži obecně nemají rádi pocit nesvobody a Vy tím, že se i na pracovišti k němu chováte jaksi majetnicky, přestože Váš vztah už dávno skončil, nedáváte mu moc možností, aby se k Vám choval jinak. Nemůžete vést pracovní hádky se soukromým podtextem. Těch křivd a křivdiček, které si lidé ve vztahu, který skončil, udělají,  bývá opravdu mnoho. Mnoho věcí si nedořeknou, protože to prostě emočně nezvládnou, mnoho věcí se dlouho hojí a velice často vypadají zhojeně, ale pod povrchem bývá hluboké zhnisané ložisko. Do něj pak stačí lehce šťournout a celková sepse se rozlije po celém Vašem organizmu. Začít musíte především u sebe Markétko. Nejlépe by bylo, kdybyste z tohoto zaměstnání odešla. Vím, že to neuděláte, je to totiž nad Vaše síly. Opravdu jste na tom  muži moc závislá. Takže vám nabízím další možnost – nehovořte s ním nikdy jinak než pracovně. Nikdy s ním neřešte, jeho život, váš život, ale ani to kde jste byla o víkendu, kam jede na dovolenou. Je potřeba se oprostit od jakéhokoliv soukromého kontaktu. Striktně pracovně. Bohužel i tady konstatuji, že moje rada vyjde na prázdno. Vy stále máte pocit něčeho nedořešeného, ale on už dávno ne. Pro něj jste už skutečně minulost. Je sice možné, že po nějakém podnikovém večírku, značně ovíněn, vám věnuje půl hodinovou „přízeň“ na kopírce, ale to je tak maximum, co od něj můžete čekat. Navíc si to ani na druhý den nebude pamatovat. Je mi vás moc líto, má drahá. Jste zapletena do vlastních sítí a nemáte sílu se z nich sama dostat.

 

Dotazy na naše věštce posílejte prosím sem

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
1438871

RSS:
Toplist
aaaaaa