Téma: Štíhlá nebo klenutá?

- Téma: Štíhlá nebo klenutá?
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Štíhlá nebo klenutá?

20.07.09, 00:00, autor: Plavovláska
Praví se, že muži se rádi ve společnosti ukáží se štihlou modelkou, ale doma chtějí pěkně "udělanou" ženskou. Co je na tom pravdy? Pánové? Štíhlá nebo baculka?

Čtenost -   Diskuze: (0
 


Petr z Opavska:

Ačkoliv vím, že za tohle asi populární moc nebudu, tak se otevřeně přiznám, že děvče obézní bych nesnesl. Stejně jako bych nesnesl hlupačku, zlou nebo závistivou holku, tak bych prostě nerozdýchal tlusťošku. Na rozdíl ale od hlupaček a zlejch holek, bych se s baculatou holkou klidně kamarádil, klidně bych s ní chodil do hospody, kina, na mejdany, na víkendy, vedl s ní debaty, bavil se s ní ... Prostě úplně normální přátelství.  Mám dvě obtloustlé kamarádky a jsou to obě príma ženské. Jenže mě prostě nepřitahují jako ženy a těžko se můžu zamilovat do někoho, s kým se mi nechce milovat, kdo mě nevzrušuje. No a to je ten zakopaný pes. Já můžu mít tlustou holku rád, ale nemůžu s ní nic mít. Ale řekněme si rovnou, že mluvím o skutečně tlustých holkách. Tedy těch, které mají pneumatiky a špeky na nich visí. Pokud by se mělo jednat jen o děvče plnější postavy, které nenaběhnou na břiše galusky když se posadí, tak je všechno v pořádku. No vlastně jediným kritériem je pro  mě pak jen to, jestli třeba vydrží jít se mnou letní pochod po Slovenském rudohoří hezky "cestou-necestou" 30 km denně. Pokud to zvládne i baculatější panenka, nebude u toho vypadat jako čerstvě uvařené prasátko (to na sexapealu taky nepřidá) a večer se se mnou ještě s chutí pomiluje pod širákem, tak je všechno v pohodě. No a ten druhý extrém - myslím hodně vychrtlý holky ... víš, opravdu se mi to nelíbí. Na holce nesmí nikde trčet kosti, pokud to tak je, tak je pro mě naprosto stejně nepoužitelná jako když má pneumatiky - výsledek je stejný. Nevzrušuje mě to a tedy nemůžu to mít.

 

 

Tomáš z  Prahy:

Štíhlá nebo baculka, na tom příliš nezáleží. Hlavně, aby nebylo ani jedno extremní. Když hodně nadsadím, tak holka kterou "není za co chytit" je z hlediska atraktivity stejná, jako když jí "můžes uplácat prsa i na zádech". Nicméně váhu a tělesné proporce řadím na dno žebříčku partnerčiných předností.

 

 

 

Jakub z Frýdku Místku:

No tak otevřeně - pokud bych si musel vybrat mezi tlustou a vychrtlou, tak raději tu tlustou. Aspoň bych to do ní mohl nasolit a nemusel se bát, že ji při souloži penisem přišpendlím k posteli. Rovnou říkám, že to mám rád, když má ženská "cici a rici". Takže z tohohle hlediska raději tlustá. Ale ... když by šlo pak o to, s ní jít třeba ven, ukázat ji kamarádům a prostě jít třeba na nějaké setkání s kolegy z práce třeba - pak je prostě ostuda se tam ukázat s metráčkem. Víš, jak to myslím? Prostě mně by to nevadilo, ale musel bych ji nějak schovat doma a neukazovat. Nedávno jsem byl za kámošem v Brně na koleji a večer jsme si tam nabrnkli takový baculky. Vzali jsem je na pokoj a bylo to moc fajn, hezky jsme si to rozdali. Ony pak šly domů. Jenže druhý den přišly a čekaly na vrátnici. No a možná si řekneš, že jsem srab, ale já ale ani Martin jsme nebyli schopni tam za nima jít. Prostě aby nás s nima nikdo neviděl. Trapas no. Tak jsme se zapřeli. Když jsme pak o tom mluvili, tak jsme se ale dohodli, že kdyby nány nepřišly takhle veřejně a počkaly až se ozvem, tak bychom třeba ještě večer zavolali a mohli jsme si to zopáknout, protože to bylo fakt dost dobrý. No a vidíš - vychrtlou holku bych třeba zvládl na té vrátnici. Šel bych za ní a klidně bych si s ní před ostatníma klukama povídal, ale večer - to bych jí nezavolal.

 

 

Lukáš z Českých Budějovic:

Ta otázka je povrchní  už sama od sebe. V životě určitě jde úplně o něco jiného než o to, jestli je holka štíhlá nebo baculatá. Půjčím si hlášku od Kofoly - "Když ji miluješ, není co řešit ..." No, zase nechci, aby si o mně lidé mysleli, že jsem fakt spadl z traktoru. Prostě vím, že to tak nefunguje a že tlustý holky to mají v životě podstatně těžší. Často berou pak zavděk alkoholikama, podvodníkama a hlupákama. Prostě jsou rády, že si jich někdo všimne a tak i když vědí, že to nebude fungovat, tak ze strachu, aby nezůstaly samy, tak do toho vlítnou. Ale možná se úplně pletu. Mám kamarádku, která má dobře metrák a našla si suprovýho kluka, sportovce, který nepije ani nekouří. Mají spolu syna a vypadají děsně spokojeně. On si jezdí po svých skalách a kopečcích  a ona je s malým a dělá doma na zahrádce. Nevím jak to u nich funguje, když jsou sami, ale chodíme k nim třeba na grilování a já musím říct, že tam cítím totální pohodu. Jak bych se na to díval já? Snažím se být maximálně upřímný ... Prostě takto - kdybych potkal dvě holky, které by byly stejně hodný a chytrý a se kterýma by mi bylo stejně dobře ... prostě bych volil tu hezčí ... Jestli bych volil radši vychrtlou nebo baculatou? No to nevím jak moc vychrtlou a jak moc baculatou, ale nevadí mi když je holka oplácanější. Ne tlustá to ne. Vychrtlá ... někde jsem četl, že ženy přitahují muže tehdy, když v jeho podvědomí vzbudí jistotu, že je plodná. Takže vědomě nevím, ale podvědomě si myslím, že jsem normální chlap a že mě přitahují ženy s ženskými tvary. To vychrtlé holky prostě nemají.

 

 

Patrik z Ostravy:

Žádné extrémy. Mám rád ženy a žena je ženou, když jako žena vypadá. Celé prokletí dnešní honby za přehnanou štíhlostí a vychrtlostí  prostě je a tom, že většina módních návrhářů jsou gayové. Nic proto nim, ale oni se jako gayové chovají a jako gayové vidí. Proto se z krásných ženských snaží udělat sličné jinochy. Vždyť se na ty modelky podívejte - přemrštěně vysoké a nefyziologicky štíhlé. Řekněte sami, nevypadají ve skutečnosti jako výrostci v 16 letech? Prostě ano. Jenomže většinová mužská populace gayové nejsou a proto se jim tyhle "ploší hošíci s vaginou" - tedy soudobé modelky nelíbí. Jako platí to u mě ale i na druhou stranu. Žena je ženou, pokud jako žena vypadá - tedy ne jako skotná hrošice.

 

 

Chcete vědět víc o našich respondentech:

Co na to muž 2 - nová vlna

 

 

Minulá témata:

Placený sex

Nejsilnější sexuální zážitek

S cizí ženou ...

Sexuální trapasy

Swingers párty

Žárlivost

Poprvé

Svatba

Násilí

Co vás vzrušuje?  

Penis

Kulínský 

Sex ve třech

Rozchod

Prostituce

Lze milovat dvě ženy současně?

Balící technika

Nevěra

Ženská krása

In flagranti

 

ANKETA: Štíhlá nebo klenutá?


Celkem: 174 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
89826

RSS:
Toplist
aaaaaa