Téma: Sex na jednu noc

- Téma: Sex na jednu noc
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Sex na jednu noc

04.05.12, 08:57, autor: Plavovláska
Ženy si prý muže na jednu noc pečlivě vybírají. Mají na něj, především v oblasti vzhledu, mnohem vyšší nároky než muži. Muž prý v případě jednonoční sexuální známosti neklade žádné velké požadavky prakticky na nic, dokonce ani právě na ten vzhled. Jak to vidí naši muži?

Čtenost -   Diskuze: (3
 

Petr z Opavska: Pokud se jedná o mé nároky na sex na jednu noc - nevím, popravdě, co na toto téma napsat. Nejsem ten typ, který by si hledal holku na jednu noc, nebo byl v tomto odborník. Ne, že by se mi to nestalo, ale nikdy se mi nestalo, že bych do toho takto dopředu šel. Náhodně to prostě vyplynulo ze situace. Je pravda, že když už se to stalo, tak skoro vždy jsem byl poněkud společensky indisponován ... Prostě "zu grunt" a to jsem si kolikrát ani nepamatoval, jestli nakonec k sexu došlo nebo ne. A už vůbec ne, jestli ta holka  byla aspoň trošku k světu. Ale to se vůbec nedá srovnávat. Vemte si, když si chcete doma udělat třeba koupelnu, tak si pečlivě vybíráte a volíte - dlažbu, barvu, tvary ... ale když prostě náhle ve městě potřebujete na záchod, tak vlítnete na veřejné záchodky a uděláte se do zaprasené mušle. Nic to neznamená. Když vykonáte svoji potřebu tak na to s úspěchem zapomenete a už vůbec si tu mušli nebudete brát domů. Prostě vykonáte akutní potřebu a když je opravdu akutní, tak jdete i na suchý záchod. Takže asi tak.

Tomáš z  Prahy:  V téhle oblasti půjdu s davem. Opravdu by mi v takovém případě nezáleželo na vzhledu inteligenci váze a čemkoli jiném. Řešit záhady vesmíru, navštěvovat kina nebo plánovat budoucnost s ní přece nepůjdu. Cílem sexu na jednu noc je, kupodivu, užít si sex na jednu noc. Jednoduše bych se zaměřil na uspokojení svých okamžitých (sexuálních) potřeb a tudíž by jediným mým kritériem byla partnerčina ochota tyto potřeby dostatečně uspokojit.
 Jakub z Frýdku Místku:
S tímhle já vůbec nesouhlasím. Já docela určitě kladu velice vysoké nároky na sex na jednu noc. Sakra, když už to platím, tak ať je ta baba aspoň luxusní. Jo, náhodné známosti? Jakože třeba někde na zábavě? Tak to taky ne. Jdu na párty s tím, že si tam narazím nějaký slušný řezivo. Jako fakt jsem se neocitl v situaci, že bych byl tak nadrženej, že bych to vrazil třeba i do zásuvky kdyby nekopala. Prostě holka musí být krásná. Nehledám si žádnou vážnou známost a upřímně, velkým vyznamenáním pro ni je třeba to, že si ji vezmu na hotel a pozor - vydržím s ní až do rána. Obvykle totiž jakmile usne tak odcházím. Ale nároky na sex na jednu noc mám velice vysoké. Právě tady mi záleží mimořádně na tom jak holka vypadá. Když si ji budu chtít pořídit totiž jednou domů, tak mně  bude záležet na tom, jestli s ní vydržím, jestli je hodná, jestli mně to s ní baví, jestli je pořádná a umí vařit atd. A tady, když jsem nad tím uvažoval, jsem schopen slevit z nároku na zjev. Ženska na doma musí mít především jiné přednosti než "před naším a za naším". Ale když si chci, s prominutím, dobře zašukat, tak to musí být sexuální mašina.Lukáš z Českých Budějovic: Tak tohle se mě vůbec netýká. Vůbec neuznávám nějaké "vztahy na jednu noc". Je to ponižující jak pro mě, tak pro tu holku. Dělá se mi z toho špatně od žaludku. Kdybych třeba takovou holku potkal, která by mi něco takového nabizela, tak se mi tak zhnusila, že bych to stejně ani technicky udělat nemohl.Patrik z Ostravy:
Nejsem včerejší a mám toho hodně za sebou. Pravda je, že nároky na vzhled jednonoční známosti se snižují v přímé úměře množství alkoholu před tím požitého. Ale zase to má háček. Čím víc alkoholu v sobě máte, tím víc máte sice chuť, ale tím méně je praděpodobné, že ho tam vůbec dostanete. Takže ve finále je to asi tak, že je vám úplně jedno, do které huby se uděláte, hlavně když nějaká je a když se nemusíte moc snažit. Pokud ale nastane sitiace, když mi zavolá kamarád: "Dnes bych si fakt zam*dal ..." a vypravíte se na lov, tak to už si vybíráte. Třeba jedeme po ulicích a holky okukujeme. Nebo jdeme do podniku a očíhneme to a když tam není žádný vhodný objekt, jedeme jinam. Tedy jsou to různé situace. Někdy na tom, jak holka na jednu noc vypadá záleží hodně a podruhý vlastně nezáleží pořádně ani na tom, aby to byla holka.

 

 

 

Chcete vědět víc o našich respondentech:

Co na to muž 2 - nová vlna

 

 

Minulá témata:

Štíhlá nebo klenutá?

Placený sex

Nejsilnější sexuální zážitek

S cizí ženou ...

Sexuální trapasy

Swingers párty

Žárlivost

Poprvé

Svatba

Násilí

Co vás vzrušuje?  

Penis

Kulínský 

Sex ve třech

Rozchod

Prostituce

Lze milovat dvě ženy současně?

Balící technika

Nevěra

Ženská krása

In flagranti

 

 

 

 

 

ANKETA: Známost na jednu noc?


Celkem: 99 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív (29.9.2009), sxc.hu
 • Marcel 26.03.14, 18:10

  Rozbalit 1. ...

 • Marcel

  To není můj šálek kávy. Já raději pěkně doma, s manželkou a když zpestření, tak si dám Clavin a můžeme zkoušet změny...

 • Korolina 19.01.15, 23:12

  Rozbalit 2. Dosug

 • Korolina

  Escort girls models in Moscow http://regmodels.ru

 • Gigolo 30.04.16, 17:17

  Rozbalit 3.

 • Gigolo

  Zasukej si s mladym peknym svalnatym muzem za penize www.gigolo4you.cz

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
89689

RSS:
Toplist
aaaaaa