Téma: Mamánek

- Téma: Mamánek
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Mamánek

01.06.12, 00:00, autor: Plavovláska
Je to tak hanlivé! Žádná žena by přece nechtěla mamánka. My jsme přece ty, kterým se muž má věnovat, nám se má svěřovat, naše jídlo mu má chutnat a nám má plnit vše, co nám na očích uvidí. Proč tak mnoho mužů tedy raději volí volnost u matky, než "závazný" svazek s partnerkou.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Petr z Opavska:  No fuj, to je teda téma! To má být nějaká invektiva, či snad impertinence vůči mně? Já jsem svobodný a přiznávám se otevřeně, že svou svobodu si užívám. Ale rozhodně odmítám, že bych mohl být "mamánkem". Já jsem přesvědčený, že tenhle termín si vymyslely sufražetky, kterým se nelíbí, že nemohou získat domů otroka a tak dělají z mužů "mamánky". Proč to vůbec vzniká? Protože muži nemají v dnešní době potřebu se vázat. Proč taky. Ve skutečnosti není nic, co by mi mohla jednotlivá žena nabídnout až tak atraktivního, že bych se kvůli tomu musel páchat zhůvěřilosti (jako je například manželství). Dřív to bylo daleko jasnější. Instituce manželství nabízela lehce dostupný sex, péči o domácnost a zachování rodu ve formě dědiců. Dnes to postrádá smysl. Sex je dostupný kdykoliv a kdekoliv a nenamlouvejte si, že za peníze. Prostě ne. Vyspí se s vámi kolegyně z práce, kamarádka, spolurekreantka na dovolené a nebo i náhodná kolemjdoucí. S trochou opatrnosti (prezervativy mám u sebe pro jistotu vždycky) je to nejen bezpečné, ale často i velmi zajímavé a vzrušující. Což tedy normální partnerský sex po nějakém (různě dlouhém) čase rozhodně není. Tedy důvod "sex" neexistuje. A důvod péče o domácnost? Tak ten je na tom ještě hůř než sex. Když si představím, že se mi do kvartýru naexpeduje nějaká taková, co neumí uvařit, je líná vyprat i sama sobě a vysavač viděla v životě jen v rukou tatínka a nějaké taková mi bude pravidelně kvičet jako zařezávané podsvinče, že mám uklidit ze stolu a umýt nádobí a vysát a vynést koš a naskládat pračku (případně myčku) a kdybych "zaběhl nakoupit, tak by mě taky neubylo!" ... Opravdu o to nějaký muž skutečně stojí? Když si zjednám paní na úklid, která mi přijde jednou týdně uklidit, tak to nestojí prakticky nic a mám to za zlomek ceny a bez keců. Jo a potomstvo? Musím se smát až se za břicho popadám. Když si uvědomíte, že před nedávnem proběhla médii zpráva, že až třetina mužů neví, že nejsou biologickými otci "svých" dětí, tak tenhle důvod padá už naprosto a totálně. Rozumně uvažující člověk za těchto podmínek musí říct - proč bych měl měnit svůj klid za něco tak nestabilního a nejistého, jako je manželství? Kvůli vztahu? Jako sorry, ale dlouhodobý vztah mohu mít přece i tak. Dokonce se nemusím seznámit s její rodinou jako ani ona s mou. Jestli tento můj postoj znamená, že jsem mamánek ... Ale i kdyby. Odmítám to. Jsem svobodný pracující muž, který žije ve svém bytě ve městě vzdáleném přes sto kilometrů od rodičů. Zajišťuji si všechno sám a existencí pračky a myčky jsem vyřešil technický provoz mé domácnosti.

 

 

Jakub z Frýdku Místku: Mamánek? To je jako nadstandardní vztah s matkou? Jakože upřednostňuji matku před partnerkou? He, he, tak to je sranda. Moje maminka mi vždycky říkala, že ona mojí maminkou bude vždycky, ale tu slečnu, se kterou teď právě chodím, už za rok nemusím ani pozdravit. Říkám to sice jako vtípek s nadsázkou, ale ve skutečnosti je to pravda. Mám za sebou manželství i pár vztahů, ty ženský teď už ani nevím kde jsou a co dělají, ale máma zůstává pořád. Ale myslím si, že nejsem mamánek v tom předpokládaném smyslu slova. Když si najdou novou partnerku, tak si to s ní uděláme takové, jaké to chceme mít. Máma mi do toho nezasahuje a teď už dokonce ani nechce, abych jí své slečny představoval. Říká, že si pak připadá jako řidič autobusu - jedněmi dveřmi holky nastupují a pak ani neví, kdy vlastně vystoupily. A že třeba řeknu, že moje máma dělá svíčkovou jinak? Ano, to řeknu. Protože chci svíčkovou takovou, jaká mi chutná a ta mámina mi prostě chutná. To mi připomíná vtip co jsem teď někde slyšel. Můžu? Když tak to vymaž, no.

 

Sedí rybář na břehu a loví ryby. Pořád nemůže žádnou chytit a nedaří se mu a je mrzutý a nerudný a zlobí se. Když v tom skáče kolem žabka. Rybář ji chytne a v tom svém vzteku ji chce roztrhnout vejpůl. V tom žabka promluví: "Nezabíjej mě rybáři. Já jsem šikovná žabka, umím se skvěle mazlit." Rybář kouká a nevěří. Žabka tedy nelení a předvede mu to. Rybář je u vytržení, nemůže se vzpamatovat, protože tak skvělý orálek ještě v životě nezažil. A jak je rozjetej tak požádá žabku ještě o jedno kolo. A opět. Naprosto fantastický orálek. Rybář popadne žabku, posbírá saky paky a běží domů. Doma rozrazí dveře a praví manželce:"Hej, ženo! Nauč tady žabku svíčkovou a táhni mi z domu!"

 

 

 

Lukáš z Českých Budějovic: Tak tohle mě docela zlobí. Za tuto "nadávku" schovávají hloupé ženské svou neschopnost něco podstatného do vztahu nabídnout. Nedávno jsem četl článek o tom, jak má partnerka tchýni odstavit a vyloučit z manželova života. Jakože když manželova matka požádá, aby ji někam odvezl, nebo jí něco udělal třeba na zahradě, tak se tam má partnerka natvrdo vnutit a nenechat je ani chvíli o samotě. A tak to má dělat tak dlouho, až si matka ani netroufne o něco požádat. Z toho jsem se zježil snad úplně všude. Proč by, proboha, měla něco takového dělat? Proč nikde není návod pro muže, jak "odstavit" definitvně ženu od její matky a zničit jim vzájemný vztah? Ony si ženy neuvědomují, že i ony budou jednou matky a že je pak nějaká další nastupující generace žen bude izolovat od jejich synů? Co je to za kravinu? Samy ženské jsou u svých maminek pečené vařené. Visí na pupeční šňůře tak, že se nám mužům o tom ani nesní a řeší s nimi často podstatně víc než s manželem. Nedávno se mi dostala do ruky knížka od Ully Rhanové Fuck and GO! Nečekal jsem od ní nic převratného, ale, bohužel, převratné to bylo. Paní Rhanová jí dala podtitul "Proč se muži nechtějí vázat a ženy si za to mohou samy" a já s tím do poslední tečky souhlasím. Muži nejsou ti, kteří se nechtějí vázat z důvodu svých fixací na matce - je to jen čistě proto, že jaksi padly "vázací" důvody. A ženy si za to mohou samy. Doporučuji ji všem ženám i mužům a zejména těm, kteří trpí frustací z označení mamánek!

 

 

Patrik z Ostravy: Tohle jde rozhodně a zcela mimo mě. Jednak jsem už hodně dlouho dospělý a jednak jsem nikdy takto označen ani být nemohl. Od ranné dospělosti jsme bydlel daleko od rodičů a oženil jsem se tam. No a vídal jsem svou matku jen při větších událostech a o svátcích. S odstupem musím říct, že to nijak mému vztahu se ženou neprospělo. Bydleli jsme totiž v domě s její matkou a bylo to peklo. Doslovné a totální! A jak jsem takhle starý tak mám vážně pocit, že ne muži, ale ženy jsou "mamánky" a protože jsou to ženské, tak musejí ze svých chyb obvinit chlapa. A tady bych hledal kořeny tohoto výrazu. Dělají to baby a svedly to na chlapy.

 

 

Chcete vědět víc o našich respondentech:

Co na to muž 2 - nová vlna

 

 

Minulá témata:

Štíhlá nebo klenutá?

Placený sex

Nejsilnější sexuální zážitek

S cizí ženou ...

Sexuální trapasy

Swingers párty

Žárlivost

Poprvé

Svatba

Násilí

Co vás vzrušuje?  

Penis

Kulínský 

Sex ve třech

Rozchod

Prostituce

Lze milovat dvě ženy současně?

Balící technika

Nevěra

Ženská krása

In flagranti

 

 
Zdroj: FOTO: sxc.hu
 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
75166

RSS:
Toplist
aaaaaa