Téma: Je nahota nemravná?

- Téma: Je nahota nemravná?
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Je nahota nemravná?

06.08.12, 00:00, autor: Plavovláska
Kdysi dávno byl důvodem k bujným erotickým fantaziím i odhalený ženin kotníček. Možná dnes ještě nějakého fetišistu odhalený kotníček vzruší, ale nijak masový jev to nebude. Nahota na nás útočí ze všech stran. Mravokárcové zdvihají varovné prsty, píší plamenné články, aby si po vykonané práci doma pustili porno. Nebo ne? Je nahota nemravná? Nebo je to přirozenost? Kdy je pro vás už neúnosná? Máte takovou hranici? Kam už prostě nahota nepatři?

Čtenost -   Diskuze: (3
 

Petr z Opavska: No to je zase téma ... Nahota rozhodně nemravná není! Pokud tím někoho neobtěžujeme, pak si můžeme nahotu užívat jak se nám uráčí. Jen si dovoluji upozornit, že nehota nemusí vždycky oku lahodit. Oku lahodící nahota nejenže není nemravná, ale je svým způsobem umělecký zážitek, stejně jako třeba krásný zpěv, hudba či obraz. Ačkoliv se nám především křesťanští mravokárci snaži vnutit názor, že nahota je věcí nemravnou a Bohem zavrhovanou, tak to není pravda. Zastávám názor, že kdyby Bůh nechtěl, abychom byli nazí, tak by nás stvořil huňatě osrstěné, nebo bychom se rodili rovnou s kufříkem základního ošacení. A mimochodem i círekvní hisotrie mi dává většinou zapravdu. Vždyť i papežské paláce jsou zdobeny díly mistrů, kde je nahota běžným jevem. Ne, nahota sama o sobě nemravná určitě není. Může být neestetická, když se třeba svlékne stokilový pořízek, nebo stoletá, stařím vysušená babička - ale upřímně, ono i to je umělcké dílo. Nahota nemravná není, nemravný je jen ten, kdo se na ni nemravně dívá.

Tomáš z  Prahy: Tak na tohle téma mám jednoduchou odpověď. Nahota nepatří na veřejnost. Člověk by prostě měl mít právo rozhodnout se jestli nahotu chce nebo nechce. A ani jednomu táboru by neměl být jeho názor upirán. Takže fandim zařízením jako jsou strip bary nebo nudistické pláže. Lidé kteří tam vstupují jasně deklarují, že jim nahota nevadí a nebo po ni dokonce touží. Naopak veřejné odhalování intimních částí těla považuji za obscénní (pozor neplést se sexem v převlékaci kabince v obchoďáku - ten je ok). A doma ať si každý děla co chce :)
 Jakub z Frýdku Místku:
To je úplná ptákovina. V dnešní době zastaralý a zaostalý názor. Prosím tě, kde nepotkáš nahotu? A vlastně co je mravné a nemravné? To je úplně směšné. Nikoho nemůže zkazit když se podívá na obrázek nahé ženy. Slyšel jsem, že se pak z mladých lidí stávají zvrhlíci, ale to je úplná blbost. Člověk buďto zvrhlík je a "nahota" jen uvolní hráze, nebo není a pak mu nahota ublížit nemůže.Lukáš z Českých Budějovic: Nahota je věcí velmi intimní a jako taková by měl být vnímána. Ve skutečnosti na mě nahota útočí ze všech stran a já ji vnímám velmi nelibě. Cítím se trapně a je mi to nepříjemné. Nechci nikomu nic upírat, ale myslím si, že nahota - nahá těla - je něco jako příležitost, která dělá zloděje. Normální člověk přece nekrade. Ale kolik z těchto normálních lidí by si třeba vzalo plnou peněženku někde v opuštěném parku na lavičce, kdyby ji tam našlo? Prostě by si to vzali, kdyby měli jistotu, že je nikdo neviděl. Kolik z nich by ji šlo pak odevzdat na Policii je taky otázkou. Stejné je to s nahotou. Když potká běžný člověk ženu, tak ocení její krásu, ale pokud ji potká nahou ... Kolik chybí pak k tomu, aby byl třeba nevěrný? Ano, dá se operovat s tím, že člověka nepředěláš, že ten kdo krade byl zloděj vždycky, to ano. A současně vím, že je zbytečné se hloupě vystavovat pokušením. Jsem se teď do toho nějak zamotal, ale to nic nemění na tom, že si myslím, že nahota je intimní věcí a všude, kde obtěžuje okolí je nemravná.Patrik z Ostravy:
Co to je zase za téma? Nahota je přirozený stav, ve kterém se narodíme a přijdeme na tento svět. To, že se naši předkové začali zahalovat, nemělo žádnou souvislost s mravností, či nemravností, ale jen a jedině s potřebou se "zateplit". Prostě lidem byla zima, tak na sebe začali věšet kožešiny a kůže. Nedej se zblbnout listím, co mají na sobě Adam a Eva, to je pitomost samozřejmě. To se vyvinulo jen v hlavách pokryteckých kněží a "vrchnosti" kteří sami pořádali orgie, ale poddané bylo třeba držet hezky u huby, tak je strašili peklem. Nahota nemravná rozhodně není. Jen jsou situace, kdy je nemístná. I když, třeba i nahota na ulici je nějakým voláním o pomoc. Něco ve smyslu: Lidi já žiju! Nejhorší co můžeme udělat je nahotu démonizovat. Jakmile nahota dostane příchuť zakázaného ovoce, tak je to špatné. Nahota je přirozená. Není špatná, ani dobrá. Prostě je.

 

 

 

Chcete vědět víc o našich respondentech:

Co na to muž 2 - nová vlna

 

 

Minulá témata:

Sex na jednu noc

Štíhlá nebo klenutá?

Placený sex

Nejsilnější sexuální zážitek

S cizí ženou ...

Sexuální trapasy

Swingers párty

Žárlivost

Poprvé

Svatba

Násilí

Co vás vzrušuje?  

Penis

Kulínský 

Sex ve třech

Rozchod

Prostituce

Lze milovat dvě ženy současně?

Balící technika

Nevěra

Ženská krása

In flagranti

 

 

 

 

 
 

ANKETA: Je nahota nemravná?

Hlasuj pro možnost Ano
Hlasuj pro možnost Ne

Celkem: 122 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archiv 2008
 • Karel 19.10.09, 07:50

  Rozbalit 1. nahota je přirozená

 • Karel

  Nahotu považuji za přirozenou. Těším se na dobu, kdy v závislosti na teplotě vzduchu budeme chodit nazí, vždyť je to přirozené. Za přirozenou považuji i veřejnou soulož, kdy při náhodném setkání ucítí obsa vzrušení. Muž by ženě zaváděl penis zásadně zezadu, protože soulož tváří v tvář by měla být vahrazena jen manželské slouloži. Prostě lidé by se měli začít chivat přirozeně a ne si hrát na "slušné", což je jen výmysl a pokrytectví.

 • Gigolo 30.04.16, 17:17

  Rozbalit 2.

 • Gigolo

  Zasukej si s mladym peknym svalnatym muzem za penize www.gigolo4you.cz

 • Petr Pardubický kraj 06.07.19, 06:47

  Rozbalit 3.

 • Petr Pardubický kraj

  Nahota je naprosto přirozená a lidé by to měly respektovat.Ženy by měly mít stejná práva jako muži chodit nahoře bez, nebo úplně nahé. Vždyť právě nahá žena je krásná.

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
90977

RSS:
Toplist
aaaaaa