Skvělé tipy pro vaše vlasy

- Skvělé tipy pro vaše vlasy
Rubrika:  Krásná

Skvělé tipy pro vaše vlasy

30.08.19, 00:00, autor: Michaelle
Šikovné rady jak si rychle pomoci k pěkným vlasům v nečekaných situacích, kdy je třeba řešit nouzový stav - bez kadeřníka.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Hydratační krém

Máte sluncem vyšisované konečky vlasů? Nebo snad vlasy úplně přesušené? Možná tomu nebudete věřit, ale pomůže hydratační krém, který běžně používáte na pleť. Oblíbený ovlažovač naneste v malém množství na konečky vlasů. Budou okamžitě zvhlčeny.

 

 

Pleťová voda jako první pomoc

Nestihnete si už umýt vlasy? Namočte si vatový tampón do pleťové vody na mastnou pleť a velmi lehce jím navlhčete kořínky vlasů.

 

Obyčejná minerálka

V horkých dnech nosíme minerální vodu ve spreji v kabelce na osvěžení pleti. Zkuste si také oživit účes. Když totiž lehce postříkáte svůj účes, oživíte tím účinky přípravků na objem či vlnění vlasů (tedy pokud jste je použila při mytí vlasů k tvorbě účesu.)

 

 

Nemastný odličovač

Pokud jste to přehnala s gelem nebo lakem na vlasy pomůže nemastný odličovač očí. Lepivou vrstvu lehce setřete tampónem navlhčeným v odličovači.

 

 

Hlavně přirozeně!

Letošní trendy přejí přirozeným plavovláskám. Zapomeňte proto na odbarvování či tónování vlasů do nepřirozených chladných odstínů. Zesvětlení přenechejte jen slunci. A nebojte se odrůstků. Letos jsou totiž trendy.

 

Navíc tím dopřejete vlasům ozdravnou kůru bez chemie a ušetříte za kadeřníka. Přirozený odstín vlasů podpoříte odvarem z heřmánku nebo šampónem na blond vlasy.

 
Zdroj: sxc.hu, archív 2011
  • Todorka 31.08.11, 15:19

    Rozbalit 1. tipy pro vlasy

  • Todorka

    Perfektní je medová maska od Puredermu, jsou po ní nádherně lesklé vlasy, kupuji ji za 50 Kč.

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
1047822

RSS:
Toplist
aaaaaa