Samičky chtějí po sexu uklízet a samci spát!

- Samičky chtějí po sexu uklízet a samci spát!
Rubrika:  Smyslná

Samičky chtějí po sexu uklízet a samci spát!

10.05.18, 00:38, autor: Erosenka
Mohlo by se to zdát jako splněný mužský sen: on se převalí na bok a začne pochrupovat, žena vyklouzne z postele a jde poklidit. A skutečně existuje živočišný druh, u kterého to tak funguje. Jsou to octomilky.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Může za to "peptid sexu", který produkují samečci octomilek.
Sameček octomilky tento peptid při páření předá samičce. U ní vlivem této sloučeniny během okamžiku nastane proměna ze sexbomby v hospodyňku a on může klidně spát.Octomilky, ačkoliv jsou to malinké mušky, jsou geneticky velmi podobné lidem, takže představa, že by něco podobného mohlo fungovat i u nás, není zase až tak scestná.


Podle listu Daily Mail octomilky většinou spí hluboce v noci, jsou aktivní při východu a západu slunce a odpoledne si rády zdřímnou. Jejich spánkový režim je nám tak podobný, že je vědci často užívají pro testování hypotéz o spánku u lidí.Vědci z University of Leeds si všimli, že samičky octomilky, které se během dne pářily, si pak častěji odpustily odpolední siestu. Místo toho se věnovaly údržbě hnízda a sběru potravy.Tato činnost u nich byla tak intenzivní, že se vědci začali domnívat, že musí být nějak chemicky podmíněná. Nakonec se ukázalo, že za to mohou peptidy obsažené ve spermatu samečka.

 

ANKETA: Žena je po sexu aktivní a muži se chce spát ...


Celkem: 84 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo, Archív 2009
 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
627451

RSS:
Toplist
aaaaaa