Roman Tomeš překvapil při premiéře Mony Lisy. Rodí se nová hvězda?

- Roman Tomeš překvapil při premiéře Mony Lisy. Rodí se nová hvězda?
Rubrika:  Kulturní

Roman Tomeš překvapil při premiéře Mony Lisy. Rodí se nová hvězda?

12.03.09, 08:52, autor: Černovláska
Vondráčková, Vojtek nebo Dasha. To jsou stálice českého pěveckého nebe, které svými výkony v muzikálu Mona Lisa své příznivce rozhodně nezklamou. Kromě osvědčených hvězd ale září na prknech Divadla Broadway i úplně nová star. O mladém zpěvákovi Romanu Tomešovi (21) bude ještě určitě hodně slyšet.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Zpěvák a student konzervatoře Jaroslava Ježka Roman Tomeš zpívá a hraje roli da Vinciho milovaného žáka Giacoma Salaie, kterou alternuje s finalistou první řady SuperStar Petrem Poláčkem. Vydobyl si ji v konkurzu, když porazil všechny ostatní uchazeče a prokázal své pěvecké kvality v tvrdé konkurenci.


"Na konkurzu jsem se sešel výhradně se svými spolužáky z konzervatoře. Byl to trochu zvláštní pocit, když jsem vyhrál, protože to byl můj první konkurz. A porazil jsem i spolužáky z vyšších ročníků, kteří se ucházeli už o několikátou šanci," vzpomíná Tomeš.

 

I kat Klezla byl pro
Druhým důkazem zpěvákových schopností je fakt, že mu byla svěřena premiéra Mony Lisy (4. 3.). Dostal tak přednost před muzikálovým matadorem Poláčkem. Pro Tomešovo nasazení na premiéru byl dokonce i hlasový poradce, "kat" Eduard Klezla, známý svou přísností a vysokými nároky na pěvecké kvality.

 

Ačkoli je Mona Lisa Tomešovou první profesionální divadelní zkušeností, než se postavil na jeviště po boku hvězdných kolegů, měl už své odzpíváno.

 

"Mojí mamince byla, ještě v městečku Lomnici nad Popelkou, odkud pocházím, svěřena režie amatérského muzikálu. Protože jsem už tenkrát zpíval, obsadila mě a poprvé jsem si zkusil, jaké by to v muzikálu asi bylo. Od té doby mi bylo jasné, kam chci, aby se můj život ubíral," popsal Tomeš Korzu svou cestu na prkna znamenající svět. "Ihned potom jsem podal přihlášku na konzervatoř Jaroslava Ježka a vyšlo to hned na poprvé. Přijali mě a stěhoval jsem se do Prahy," dokončil mladý zpěvák, který kromě působení v Moně Lise pracuje na novém singlu a CD.

 

ANKETA: Půjdete se podívat na muzikál Mona Lisa?


Celkem: 9 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo, FOTO: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
763663

RSS:
Toplist
aaaaaa