První ročník Prague Spirit festivalu proběhne v Praze 4. a 5. února 2011

- První ročník Prague Spirit festivalu proběhne v Praze 4. a 5. února 2011
Rubrika:  Zdravá

První ročník Prague Spirit festivalu proběhne v Praze 4. a 5. února 2011

04.01.11, 00:00, autor: Danielka
Akce, kterou má pod patronátem herečka Bára Hrzánová, nabídne ve dvou dnech celé série jógových seminářů, meditací, tanečních a pohybových dílen i akcí pro děti.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Akce, kterou má pod patronátem herečka Bára Hrzánová, nabídne ve dvou dnech celé série jógových seminářů, meditací, tanečních a pohybových dílen i akcí pro děti.„Celý festival by měl být hlavně prostorem pro setkávání lidí, kteří mají otevřené srdce i oči,“  řekla nám ředitelka festivalu Martina Procházková. „Nabídneme jim řadu špičkových jógových učitelů ze světa i možnost srovnání zahraničního přístupu s českou duchovní tradicí. Aby vše nebylo příliš vážné, budou tu i dětské dílny a koncert několika spřízněných hudebních těles.“Festival nabízí možnost vidět moderní jógové postupy. Lekce Julese Febreho (USA) ve Velkém  sále Novoměstské radnice například hudebně doprovodí známý pražský DJ.Na koncertu v Centru tance pak společně vystoupí Bára Hrzánová se skupinou Condurango, Mário Bihári a známá romská kapela Bachtale Apsa.Filmovou pozvánku na festival natočil režisér Miloš J. Kohout a vystupuje v ní řada známých tváří, mimo jiné zpěvačka Tereza Černochová nebo herečky Bára Hrzánová a Jitka Schneiderová.

 

Více informací naleznete na stránkách www.praguespiritfestival.com

 

 

 
Zdroj: TZ
Další články autora:
 
Dolgit®: Úleva od bolesti
Dolgit®: Úleva od bolesti
  • Darka 16.09.18, 17:07

    Rozbalit 1.

  • Darka

    Wellness i jógu máme s manželem moc rádi, docela často jezdíme i na wellness pobyty, nejčastěji tedy do Mariánských lázní, kde jsme si oblíbili tento hotel: https://cristalpalace.cz/ , který nabízí opravdu širokou škálu procedur za slušnou cenu :-)

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Zdravá"
Profil blogu
Založen:
11.9.2008 9:27:46

Přístupů:
955889

RSS:
Toplist
aaaaaa