Přijďte si vykoledovat velikonočního beránka od Terezy Kostkové nebo Adreji Kerestešové

- Přijďte si vykoledovat velikonočního beránka od Terezy Kostkové nebo Adreji Kerestešové
Rubrika:  Novinky

Přijďte si vykoledovat velikonočního beránka od Terezy Kostkové nebo Adreji Kerestešové

30.03.12, 12:56, autor: Plavovláska
Již tento víkend se v nákupním centru Metropole Zličín uskuteční dobročinná akce s názvem „VIP víkend pro MŮJ NOVÝ ŽIVOT“. Během těchto dnů si každý zájemce bude moci zakoupit velikonoční pečivo se speciálním věnováním od onkologicky nemocných dětí léčených ve Fakultní nemocnici Motol. Celý výtěžek z prodeje velikonočních produktů, které laskavě věnovala společnost Michelské pekárny, poputuje na konto projektu MŮJ NOVÝ ŽIVOT, jehož cílem je zkvalitnit život onkologicky nemocných dětí a tím přispět ke zlepšení jejich psychického stavu a rychlejšímu uzdravení.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 S prodejem velikonočního pečiva budou po oba dny v odpoledních hodinách pomáhat známé osobnosti, mezi nimi Tereza Kostková, Andrea Kerestešová, Iveta Lutovská, Míša Mauerová, Nikol Štíbrová,  Sandra Nováková, Hana Svobodová a Petr Vágner. Přijďte nás prosím podpopřit!

 

„VIP víkend pro MŮJ NOVÝ ŽIVOT“ se uskuteční po oba víkendové dny od 9:00 do 21:00 hodin v prostorách Nákupního centra Metropole Zličín, na stánku u fontány při vchodu od metra. Získané finance budou prostřednictvím projetku MŮJ NOVÝ ŽIVOT v plné výši použity na zajištění akcí pro dětské pacienty, které dětem umožní nejen prožít hezké chvíle, ale také urychlí jejich integraci do normální společnosti. Půjde především o zážitkové programy, jako je návštěva ranče a projížďka na koních, líčení a vizážistka přímo v prostorách nemocnice Motol, návštěva botanické zahrady, koncertní představení či sportovní odpoledne v jednom z pražských fitness center. V neposlední řadě půjde také o dlouho připravovanou vernisáž fotografií Kamily Berndorffové, jejímž cílem je přiblížit široké veřejnosti život dětí, kteřé prodělávají či prodělaly onkologické onemocnění.

 

Výstava MŮJ NOVÝ ŽIVOT bude velikou společenskou událostí nejen pro děti, které se projektu účastnily. „Naši pacienti a jejich blízcí se na vernisáž těší již několik měsíců. Původní plán realizovat výstavu na podzim 2011 musel být z finančních důvodů odložen. Pořádáme ji tedy až letos na jaře. Pevně věřím, že s přispěním široké veřejnosti a známých osobností se tentokrát již definitivně podaří splnit našim pacientům sen a uskutečnit nejen fotografickou výstavu, ale také další akce, na které se děti v rámci projektu MŮJ NOVÝ ŽIVOT těší,“ uvedla MUDr. Lucie Cingrošová, lékařka Kliniky dětské onkologie a hematologie FN Motol a autorka projektu MŮJ NOVÝ ŽIVOT.

 

„VIP víkend pro MŮJ NOVÝ ŽIVOT“ má vlastní stránku na sociální síti Facebook formou veřejné události, potvrďte účast a pozvěte své přátele na www.facebook.com.

 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
213665

RSS:
Toplist
aaaaaa