Prezidentův strašák

- Prezidentův strašák
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Prezidentův strašák

11.01.17, 16:21, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
Ne, opravdu nechci psát o některém jeho oblíbeném strašákovi, kterého zaměstnává na Hradě či s ním poblil nejednu lavičku v opileckém deliriu v Podhradí, tentokrát je to strašákovi, kterého dnes vypustil Zeman mezi obyčejné lidi, jako poplašnou zprávu.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

"V Česku se pohybuje cizinec podezřelý ze spolupráce s islámskými teroristy," řekl Zeman dnes v rozhovoru pro český rozhlas Plus.

 

Opravdu nejsem žádný bezpečnostní odoborník, ale první, co mě napadlo bylo, že tohle by prezident veřejně říkat neměl, a to ani za předpokladu, že by to byla pravda.

 

Ve skutečnosti je to tak, že se po naší zemi pořád někdo pohybuje. Nejčastěji členové ruské a ukrajinské zabijácké mafie, dále pak mafiáni z Vietnamu a nyní jsou už i rozsáhlé bloky mafie čínské a její členové také často pendlují po naší republice. Docela určitě to ve svodkách naší rozvědky je zcela bezpečně denně.

 

Domnívám se, že naše BISka vydává pravidelně nějaké svodky a pokaždé jsou tam desítky zájmových osob, které jsou napojeny na nejrůznější mafie a teroristické organizace (třeba palestinské), které se pohybují po naší zemi.

 

V současné době, pokud islámští teroristé hrozí nepřetržitě pořád nějakými útoky, by stálo za pozornost to, kdybychom v takové svodce našli, že se nikdo takový po naší zemi nepohybuje. To bych si řekla, že naši "špióni" stojí za nic, pokud tu nikoho takového nenašli.

 

V každém případě, i já vím, že to, že se u nás pohybuje člověk, který je nějak propojitelný s Islámským státem, je zcela určitě běžná věc. Docel určitě to ví i prezident, protože, ač je mu to často podsouváno, tak rozhodně není žádný blbec. Všechno, co dělá a říká, tak říká proto, že tím sleduje nějaký vlastní osobní zájem.

 

Dovolte mi tedy mou vlastní konstrukci. Obávám se, že nám prezident 10. března oznámí, že je zcela zdráv a v kondici a proto bude kandidovat i v druhém volebním období. A proto potřebuje nahnat svým voličům značnou dávku strachu. Aby ho zvolili přece proto, že nás bude chránit před teroristy.

 

Jenže my tu žádné teroristy nemáme a mít jen tak nebudeme, protože prostě my nejsme země jejich zájmu. Prezident se ale snaží ze všech sil, aby nás do jejich zájmu dostal. A dnes se mu to možná i podařilo.

 

Jestli si onen člověk, o kterém Zeman mluvil, dnes pustil rádio a pochopil, že se mluví o něm, a opravdu je to potenciální terorista, tak si třeba řekne, že se do kýženého Německa nedostane, protože se o něm už u  nás ví a aby pro ten svůj islámský stát něco udělal, tak se rozhodně najet do davu lidí třeba v Praze.

 

Je na místě se ptát - tohle přece musel Zeman vědět taky, když s tím svým blábolem vyrukoval do rádia. Řekl to snad proto, aby už konečně u nás nějaký ten teroristický utok skutečně proběhl, aby tekla krev a on konečně mohl "hájit" lid český? Rozhodl se obětovat pár obyčejných českých "užitečných blbců", aby vyhrál příští volby?

 

A nemylte se, on moc dobře věděl, že pokud opravdu chceme nadále zůstat pro teroristy neviditelní, tak nemůže čelný státní představitel klábosit zprávy tajných služeb jen tak lážo plážo do rádia. Udělal to. A tím nás všechny bezprostředně ohrozil.

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Jack-O-Lantern aneb kde se vzala svítící dýně?

U nás tento zvyk známe jako vyřezávanou dýni, ale původně se vyřezávaly tuříny, brambory a červené řepy a vkládaly se do nich žhavé uhlíky či svíčky. Američtí přistěhovalci v 18. století si je prý dávali do oken a dveří svých příbytků a vítali tak své zemřelé předky do nového místa. Jiná pověst je ale daleko starší a o tu se s vámi rozdělím. Jak tedy prý vznikla "Jackova lucerna"?
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Osobně jsem přesvědčena, že se tento mocenský pakt hroutí!...
  • Tak podle věštkyně můžu letos nafackovat rozzuřenému medvědovi a a vyhraju....
  • Nedávno přišel do kanální televize Barrandov Fíkus. Byl mi sympatický, nedělal ostudu, neříkal sprosťárny, neb...
  • Ožrala na Hradě, estébák ve vládě podporovaný komunisty a fašisty! A mně se chce umřít :(...
  • Každý z nás si asi pamatuje, co právě dělal 11. září 2001, když se TO dozvěděl....
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
145634

RSS:
Toplist
aaaaaa