Podarujte své blízké originálními dárky na Vánoce

- Podarujte své blízké originálními dárky na Vánoce
Rubrika:  Praktická

Podarujte své blízké originálními dárky na Vánoce

18.12.19, 00:00, autor: LadyAnn
Dochází vám pomalu čas i nápady a vy nevíte, co komu u příležitosti letošních Vánoc pořídit? Sestavili jsme pro váš žebříček pěti nejoblíbenějších vánočních dárků.

Čtenost -   Diskuze: (7
 

Kvalitní kosmetika

Kvalitní kosmetika neurazila snad ještě nikoho, naopak se jedná o praktický dárek. Zapomeňte však na již předpřipravené balíčky, které jsou k dostání v drogeriích a poskládejte kosmetický balíček po svém. Zapřemýšlejte, zda se chcete soustředit na vlasovou kosmetiku, na líčení či na tělovou kosmetiku a zalovte ve vodách internetu. Kvalitní vlasové produkty, a i kadeřnické pomůcky naleznete například na e-shopu Puls.cz.

 

Dobrý skutek

Pokud nevíte, co si pod pojmem dobrý skutek představit, můžeme vám trochu napovědět. Jménem někoho jiného přispějte na krmení pro zvířátka v zoo, darujte oblečení či hračky opuštěným dětem, pošlete krávu do Afriky nebo se finančně postarejte o potřeby vybraného zvířete v útulku. Přispět se dá ale i na rozvoj lesů, výstavbu dětských školek v rozvojových zemích či na týrané matky s dětmi. Fantazii se meze nekladou, jen se zamyslete nad tím, co by vámi obdarovaná osoba preferovala a podle toho hledejte.

 

Zážitek

Zážitková turistika je v Čechách posledních pár let na svém vrcholu a nabídka zážitků je opravdu pestrá. Mezi standardní zážitky, které jsou na trhu už několik let, patří jízda sportovním vozem, let balonem, tandemový seskok či nejrůznější kulinářsky laděné balíčky. Poměrnou novinkou jsou ale i tematicky laděné pobyty. Váš blízký si tak může na den vyzkoušet, jaké to je být farmářem, vinařem nebo pasákem koz.

 

Ruční výroba

Pokud do dárku chcete investovat raději čas než peníze, zkuste se poohlédnout po nejrůznějších DIY webových stránkách. Doma poté podle návodu můžete vyrobit kosmetiku, domácí dekorace a další vychytávky. Hitem letošního roku mají také být jedlé dárky, pokud tedy nejraději uplatňujete svůj talent v kuchyni, zkuste vymyslet něco, co je jednak trvanlivé a jednak chutné. Řeč je o bylinkových likérech, domácích bonbonech a pralinkách apod.

 

Dovolená

Jako dárek může sloužit i dovolená. Na tu se můžete dotyčnému složit s ostatními členy rodiny nebo přáteli. A pokud v tomto dárku jedete sólo, nemusíte hned kupovat celou letenku. Pořiďte například kasičku, do které dáte něco do začátku a na kasičku nalepíte štítek s nápisem ‚Na dovolenou‘. Takto zároveň můžete dát peníze do začátku prakticky na cokoli, a to na bydlení či na nové auto.

 
Zdroj: Archív 2016
 • Táňa 31.05.19, 19:00

  Rozbalit 1. dárky pro děti

 • Táňa

  Musím se přiznat, že já mám tedy vždy asi největší problém s vybíráním dárků pro naše děti. Často si totiž píší Ježíškovi o věci, které jsou mimo naše finanční možnosti. Třeba tyto Vánoce si náš syn napsal o takovouto elektrickou buginu: https://hrackyzadobrekacky.cz/elektricka-vozitka/elektricke-ctyrkolky/detska-elektricka-bugina-4x4-2-4ghz-dqveo Bohužel je dost drahá, takže jsme mu ji koupit nemohli. Místo ní jsme mu tedy alespoň koupili takovou šlapací. Ta mu naštěstí také udělala radost.

 • Radka 30.09.19, 18:53

  Rozbalit 2.

 • Radka

  Ono je to s originálními dárky dost těžké. Podle mě je nejdůležitější, aby dárek člověku, kterému jej dáváte udělal radost. Mé mámě například minulé Vánoce udělaly neskutečnou radost takové skleněné tácy, které jsem jí objednala z https://www.krasne-sklo.cz/sklenene-tacy/

 • dana88a 29.11.19, 17:40

  Rozbalit 3.

 • dana88a

  Zrovna dneska jsem řešila dárek pro mého syna a napadly mě RC modely. Teď hodně frčí drony, tak co kdybych mu nějaký takový koupila na https://www.naovladani.cz/ ?

 • Hanýsek 01.02.20, 19:46

  Rozbalit 4.

 • Hanýsek

  S dárky je to takové těžké. Hlavně tedy pokud chce člověk vybrat něco originálního. Já si právě s tímto tyto Vánoce také dost lámala hlavu. Nakonec to dopadlo tak, že jsem víceméně všechny dárky objednala z https://www.rajvyrobku.cz/ Tam mají originálních věcí spoustu.

 • Irča 31.03.20, 21:53

  Rozbalit 5.

 • Irča

  Já jsem teda toho názoru, že jedny z nejhezčích dárků jsou právě ty zážitkové. Nějakým takovým bych letos ráda obdarovala i svého muže k narozeninám. Po nějakých zážitkových dárcích už jsem se dívala a hodně se mi líbí třeba ty, co mají tady https://armik.cz/army-shop-kategorie-zazitkove-darky/

 • iruš 11.05.20, 09:29

  Rozbalit 6.

 • iruš

  dana88a: To určitě není špatný nápad. Náš syn také miluje různé RC hračky. Před dvěma měsíci měl narozeniny, tak jsme si řekli, že mu koupíme takovéto autíčko: https://yeselektro.cz/elektricky-model-terenniho-vozu-rc-cars/123419-rc-model-auta-truggy-traxxas-e-revo-vxl-stridavy-brushless-1-16-4wd-4x4-rtr-45-km-h.html

 • Bára 14.06.20, 21:53

  Rozbalit 7.

 • Bára

  Abych pravdu řekla, tak podle mě jsou nejhezčí a nejoriginálnější dárky ty zážitkové. Já se třeba letos manželovi k narozeninám chystám dát jako dárek takovýto let stíhačkou: https://coolzazitky.cz/let-stihackou/512-exkluzivni-let-ve-stihacce-l-29-doba-trvani-15-minut-let-priprava-pocet-osob-1-lokalita-jihomoravsky-kraj.html Myslím si, že to by se mu mohlo líbit. :-)

 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
816621

RSS:
Toplist
aaaaaa