Po čem muži touží?

- Po čem muži touží?
Rubrika:  Smyslná

Po čem muži touží?

14.07.17, 00:00, autor: Plavovláska
To jsou neuvěřitelné věci, co zjistil průzkum britské seznamky UK Dating. Skoro by se chtělo říct, že si to snad museli vymyslet. Moje zkušenost však praví, že tohle si vymyslet nemohli. Je to tak absurdní, že to musí být pravda. Pokud jste si dodnes myslely, milé dámy, o mužích něco strašného, věřte mi, skutečnost je ještě daleko horší …

Čtenost -   Diskuze: (3
 

Určitě si vzpomenete, jak muži blouzní o těch svých vzrušujících představách. Například: „Já jsem věrný, ale kdybych jel ve výtahu s krásnou, mladou, štíhlou, modrookou, dlouhovlasou blondýnkou ….“ Společnost se tomu chápavě zasměje, ale nebereme to vážně.  Tak to vážně berme.

Výše zmíněný průzkum, kterého se zúčastnilo 66 tisíc mužů, totiž velice přesvědčivě dokázal, že muži, tedy přinejmenším britští, mají přesně tyto představy o ideální ženě. Musí se jednat skutečně o dlouhovlasou, modrookou blondýnku, která musí mít běžnou výšku, ale nesmí přesáhnout 180 cm, současně nesmí být těžší než 60 kg. Může nosit občas sexy brýle, ale hlavně musí být naprosto skvělá v sexu.

Současně si přejí, aby nebyla příliš inteligentní. Může chodit do zaměstnání, ale nesmí mnoho vydělávat. V žádném případě nesmí vydělat víc než muž. Zato si přejí, aby byla, hezká, milá, optimistická a trochu „trhlá“.

Tato respondenty vysněná ideální žena, musí umět řídit auto,  ráda navštěvovat restaurace a noční kluby, ale nesmí být kuřačka a alkohol může pít jen velmi vzácně. Ano, tomuto bych rozumněla – muž se chce "vožrat jako čuně" a přeje si, aby jeho nádherná, stíhlá, dlouhovlasá, modrooká, nepříliš inteligentní blondýnka seděla v hospodě vedle něj, mile se usmívala, nepila a nekouřila a až muž bude mít dost, tak ho usmívající se kočička  odveze domů.

Ve výše uvedeném kontextu mě napadá, že tam snad už jen chybí, že by tato ideální žena, měla mlčet a promluvit jen na vyzvání. Současně, že muž může kdykoliv svou vyvolenou smýkat za vlasy. Tím by to mohlo být kompletní a my bychom se dámy měly zamyslet nad metodami umělého oplodnění. Ne, že by se nenašlo dost sexuchtivých samečků, kteří, svůj ideál nemaje,  hodně sleví ze svých požadavků. Ale já si například vůbec nejsem jistá, jestli jsem ochotna, nechat na sebe někoho, kdo odpovídá většinovému respondentu výše zmíněného průzkumu, sáhnout.

Myslíte si, že to přece není  tak horké? Že muži rádi sleví za to, že budu mít vyžehlenou košili, doma uklizeno a teplou večeři? Ó nikoliv, hluboce se mýlíte. Totiž schopnosti ženy, starat se o domácnost a umění vařit, kladli muži z toho průzkumu až na poslední místa. Čemuž  se tedy mně, ženě, která už občas s nějakým tím mužem bydlela, věřit nechce ani trochu.

Napadá mě jediné možné vysvětlení tohoto renoncu. Respondenti byli zřejmě klientni výše zmíněné seznamky. Je tedy možné, že do dotazníků uváděli spíš obecně uznávané vzorce na ženskou krásu, než své skutečné požadavky. Mám teď na mysli – když už si můžu vybrat, jako bych si sestavoval postavu v PC hře, tak si tedy vyberu něco luxusního, co by mi ostatní záviděli. A tady bych vypíchla právě to slovo ostatní.

Všeobecně se předpokládá, že muži preferují blodnýnky. Přitom dámy, jen si vzpomeňte, když s muži mluvíte, ten rozptyl je široký a mužů, kteří upřednostní brunetku před blondýnkou je nezanedbatelné množství. Dokonce si troufnu říct, že je to půl napůl.

Proto jsem nějak vnitřně přesvědčena, že tady šlo spíš o to, vyhovět odpovědí všeobecně předpokládanému vkusu (právě proto, aby mi ji záviděli) než že by se Britové houfně zbláznili do dlouhovlasých blondýnek.

Pokud se ovšem já mýlím a onen průzkum je obecně platný, tak dámy nezoufejte. Vlasy si můžete nechat narůst nebo prodloužit. Barvy koupíte v každé drogerii. Barvu oči upravíte barevnými očními čočkami. Zhubnout pod 60 kg taky lze – pokud to nejde vlastní silou, tak máme různé formy liposukcí. S tou výškou je to pravda trošku problém, protože jestli jste trošku přerostlejší – no nevim, ale pokusím se zjistit, jestli neexistuje nějaká metoda chirurgického zkracování kostí. Sexuální bohyní se staneme tak, že začneme považovat sex za druh sportu a vyfláknem se aerobik, rotoped, jogging a orientální tance.

Hrát si na hloupou zvládneme. Viz náš seriál na těchto stránkách: To by se blondýnce stávat nemělo, kde si velice dopodrobna vysvětlíme, jak muže přesvědčit, že mozek nevlastníme. Nyní šup do autoškoly, přestaňte kouřit, na alkohol zapomeňte. Na dobře placenou práci okamžitě rezignujte, nebo přesvědčte šéfa, že i na vysokém manažerském postu chcete maximálně průměrný, ale raději jen zákonem stanovený minimální plat. Uff!

No, nebo je poslední možnost: Doufejme, že takhle úchylní jsou jen muži ve Velké Británii.

 

ANKETA: Muži touží po:


Celkem: 230 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2010
 • Neregistrovaný 28.07.08, 15:40

  Rozbalit 1. Lara Croftová

 • Neregistrovaný

  Dělal se takový "marketingový" průzkum u puberťáků, jak vypadá ideální samička. Tisíce formulářů zprůměrovali a vyšla ideální postavička vhodná k "prodeji": hnědé, velmi dlouhé vlasy, prsa tak č.4, užší pas a kulatější zadek. Počítačová Lara Croft je sice ideál, ale takovou postavu snad žádná nemá - leda Angelina Jolie, když zajde k vlásenkáři a navlékne na sebe kombinézu plnou vycpávek a stahovacích gum.

  Viděl jsem spoustu luxusních blondýnek, ale je to jen spousta chemie a chirurgie. Muži touží po ženě, která zůstane hezká i po odlíčení, mají ji po čem pohladit a za co pevně chytit!

 • Neregistrovaný 13.08.08, 19:50

  Rozbalit 2. Nejspíš to platí jen pro Anglii

 • Neregistrovaný

  Jsem spíš na brunetky - je ale myslím absurdní takhle zobecňovat. Přitažlivost u žen (a zřejmě i u mužů, ale tady nemůžu soudit) záleží na kombinaci jednotlivých faktorů. Blond vlasy, nebo velká prsa samy osobě nejsou symbolem krásy.
  Lakrumáček

 • jitka 15.09.10, 11:32

  Rozbalit 3. abc@seznam.cz

 • jitka

  mno, vzhledem k atraktivite ceskych panu myslim holky ze muzeme byt naproso v klidu po dalsi dlouha tisicileti :D:D:D

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
476758

RSS:
Toplist
aaaaaa