Plaťte za zboží z Vašeho nákupního seznamu méně

- Plaťte za zboží z Vašeho nákupního seznamu méně
Rubrika:  Praktická

Plaťte za zboží z Vašeho nákupního seznamu méně

18.09.18, 00:00, autor: LadyAnn
Potraviny, drogerie, nábytek, textil, hračky, elektronika. Nejen to můžete nakupovat výrazně levněji!

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Stačí, když budete využívat akčních nabídek prodejců ve Vašem okolí. Ušetřit lze až 80 %, a to za produkty prověřených výrobců, bez omezení záruky či jakéhokoliv snížení kvality prodávaného produktu. Akční nabídky jsou nedílnou součástí prodejní strategie malých i velkých podniků napříč Českou republikou, proč toho tedy nevyužít?

 

Abyste „ulovili“ výhodnou nabídku, nemusíte trávit dlouhé hodiny listováním letáků či posedáváním u internetu. Stačí, když navštívíte portál AkcniCeny.cz, který pro Vás každý den sleduje aktuální akční nabídky desítek prodejců působících po celé České republice. Na tomto webu tak najdete tisíce produktů prodávaných s výraznou slevou. Přehled těchto produktů je Vám k dispozici jak v podobě náhledů na elektronické letáky, tak v podobě přehledu zlevněného zboží tříděného do tematických kategorií.

 

Díky AkcniCeny.cz si tak snadno a rychle zkontrolujete, kam se právě vyplatí vyrazit pro položky z Vašeho nákupního seznamu.

 

Pokud nákupy plánujete dostatečně předem, zvyšujete své šance na to, že během nákupu výrazně ušetříte. Aby pro Vás toto plánování bylo maximálně pohodlné, AkcniCeny.cz pro Vás připravily funkci Strážce slev, která je zdarma pro všechny uživatele AkcniCeny.cz a funguje následujícím způsobem:

 

 • nastavte si, o jaký typ zboží či konkrétní produkt máte zájem (např. káva či Jacobs Krönung)

 • určete, jaká maximální cena po slevě je pro Vás přijatelná

 • řekněte Strážci slev, jak dlouho má akce sledovat (např. 6 měsíců)

 

 

Jakmile Strážce slev najde nabídku odpovídající Vašim podmínkám, informuje Vás o tom e-mailem. Používání této funkce má oproti listování klasickými letáky tyto výhody:

 

 • minimální časová náročnost. Nastavení hlídání slevy Vám zabere řádově vteřiny

 • nejste omezeni tím, který řetězec nechává doručovat své letáky do Vaší poštovní schránky

 • doma nemusíte hromadit stohy papírů

 • o akci se dozvíte vždy včas

 

 

Navštivte ještě dnes www.akcniceny.cz a začněte za položky z Vašeho nákupního seznamu šetřit desítky procent. Ušetřené peníze můžete použít např. na vánoční dárky, bohatší mikulášskou nabídku či rozšíření šatníku pro nadcházející zimu.

 
Zdroj: PR, FOTO-Shutterstock
 • Gita 05.03.19, 12:48

  Rozbalit 1. Slevy

 • Gita

  Každý by rád za svůj nákup platil co nejméně. Proto nakupuji nejradši na internetu, kde si najdu, kde mají věc nejlevněji a taky využívám slevové kupóny http://kuponozdroj.cz/ , abych za nákup ušetřila.

 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
594608

RSS:
Toplist
aaaaaa