Paul McCartney těžce zkritizoval hudební reality show

- Paul McCartney těžce zkritizoval hudební reality show
Rubrika:  Kulturní

Paul McCartney těžce zkritizoval hudební reality show

26.11.08, 12:48, autor: Kočička
Živoucí hudební legenda Paul McCartney (66) je znechucen geometricky narůstajícím počtem hudebních reality show, hledajících nejlepšího zpěváka. Je přesvědčen, že z takto "ubohé a trapné maškarády" nikdy nevzejde kvalitní interpret typu Boba Dylana nebo Franka Sinatry.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 

Slavný "exbrouk" dokonce přirovnal sledování hudebních show typu X Factor a SuperStar ke sledování tragické dopravní nehody s tím, že obojí je nechutné.

"Člověk aby se bál zapnout televizi. Ze všech programů na vás vyskakují čtyři porotci, kteří světácky hodnotí rádoby nadějné zpěváky. Ti jsou dnes už nejen na pódiu, ale i na ledě nebo v džungli. A porotci jim vysvětlují, že sice nejsou nijak dobří, ale ať se snaží dál. Je to naprosto šílené," rozohnil se Paul, který je přesvědčen, že talentové show jsou ztrátou času a kazí dobrý vkus diváka.


A ještě dodal:
"Máte snad pocit, že by opravdu kvalitní zpěvák typu Boba Dylana nebo Franka Sinatry měl zapotřebí jít do takové hloupé show? Zamyslete se!"Připomeňme si vítězku prvni Super Star v Česku, Anetu Langerovou:

 

ANKETA: Myslíte si, že jsou pěvecké reality show k ničemu?


Celkem: 3 hlasy

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
751640

RSS:
Toplist
aaaaaa