Odoláte vzpomínkám zvěčněným na foto dárcích od Rajče.net?

- Odoláte vzpomínkám zvěčněným na foto dárcích od Rajče.net?
Rubrika:  Praktická

Odoláte vzpomínkám zvěčněným na foto dárcích od Rajče.net?

30.04.19, 11:28, autor: LadyAnn
Fotodárky od Rajče.net jsou skvělým způsobem, jak zvěčnit své vzpomínky na krásné chvíle. Radost si můžete udělat např. fotoknihou, foto kalendářem, foto magnetkami, plakáty či pexesem z vlastních fotek, které je oblíbeným zpestřením i pro děti, které jinak neholdují hraním společenských her.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Rajče.net myslí na všechny, ať už jde o věk, vkus či finanční možnosti a nabízí proto širokou škálu předchystaných šablon, bohaté možnosti přizpůsobení si fotodárku i volbu použitých materiálů. Nezáleží tedy na tom, jestli preferujete luxusní provedení, se kterým byste se rádi „chlubili“ v práci či jej věnovali jako dárek, nebo dáváte přednost „odolnějšímu“ zhotovení tak, aby fotodárky neztratily nic ze svého kouzla ani poté, co je dostanou do rukou malé děti.


Fantazii se meze nekladou, pro zhotovení fotodárků na Rajče.net můžete použít fotografie ze svatby, poslední dovolené, prvních měsíců života Vašeho dítěte, rodinné fotografie apod. Radost můžete udělat i rodičům, pro které jsou např. fotoknihy jednou z možností jak mít alespoň částečně nablízku svou rodinu.

 

Ukázka některých motivů fotoknih od Rajče.net

 

Fotodárky si můžete zhotovit z pohodlí vlastního domova ve snadno ovladatelném editoru na Rajče.net, fotografie do editoru lze nahrávat z počítače či přímo z fotoalba Rajče.net (uložení fotoalba na Rajče.net je zdarma a umožňuje snadné a bezpečné sdílení). Jak postupujete ve tvorbě fotodárků, editor Rajče.net Vám poskytuje náhled aktuální podoby, víte tedy, co za své peníze dostanete.


Doba doručení fotodárku začíná na 4 dnech od objednání a liší se v závislosti na typu produktu. Dárek
si můžete nechat zaslat domů či na některé z výdejních míst, jež jsou umístěny napříč Českou republikou.


Vyzkoušejte si ještě dnes jak mohou vypadat Vaše vzpomínky na fotoproduktech od Rajče.net, uvidíte, že nebudete moci odolat!

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
724878

RSS:
Toplist
aaaaaa