Obrana proti kletbám a uhranutí

- Obrana proti kletbám a uhranutí
Rubrika:  Tajemná

Obrana proti kletbám a uhranutí

14.06.18, 00:00, autor: Čarodějka
Když se neštěstí valí jedno za druhým a běžné prostředky selhávají, připadáme si doslova prokletí. Smějete se? Myslíte, že prokletí do dnešní doby nepatří? Ale přesto ve vás hlodá červíček pochybností - "co kdyby". Dnes už nemusí být prokletí rituálem, stačí na adresu někoho pronést zlá slova "přileze za mnou po kolenou", "přeju jí to nejhoší.." , takovýchto zvolání může být stovky. Co s tím? Jak rozeznáte, že na vás vězí kletba?

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Dnes už se nesetkáme nijak často s přímým zaříkáním, či slovním prokletím za pomocí rituálů. Jenomže máme stejnou moc a stejnou sílu. A i prokletí mění svou podobu. O to horší může být, že nevíme, že to fungovat  může a dokonce i funguje a proto přáním "všeho zlého" nijak nešetříme.

 

Setkáváme s prokletím psaným nebo vyřčeným, tedy s uřeknutím čili uřknutím. Uřknutí zřídka mívá formu obřadního prokletí, jaké známe z hororových filmů a magických rituálů. Daleko častěji jde o zlé přání od osoby, která nám nepřeje nebo nás přímo nenávidí, a zlou vůli dá najevo zlořečením. Kdo z nás nikdy neslyšel, že se "ještě rád vrátí s prosíkem", že "zle dopadne nebo jej nic dobrého nečeká"?

 

Že jsme prokleti lez také rozeznat. Určitě znáte takovéto lidové řčení - že neštěstí přichází v trojici. Tedy, pokud máte smůlu, tak se vám něco stane třikrát po sobě. To je důsledek jen takového běžného prokletí, takového bezmyšlenkového ulevení někoho, komu jste stoupli na kuří oko.

 

Existují však lidé, kteří vás nenávidí. A mohou opravdu hodně a myslí na vás ve zlém, užírají se touhou po pomstě a dusí se ve vlastní zlobě. Takoví lidé vám pak mohou způsobit prokletí skutečné. Kdy vás stíhají pohromy jedna za druhou. Začíná to zpravidla zlými sny, pak hádkami v rodině a v okolí. Pokračuje to problémy v zaměstnání, nevychází vám jednání na úřadech a věci se dějí jinak, než jste chtěli. Končit to může totálním krachem vašeho života - ztráta partnera, zaměstnání, peněz, zdraví a nakonec i úplná ztráta chuti do života.

 

V takové situaci lidem vždycky říkám, je čas se začít bránit. Bránit prokletí či uřknutí magickým rituálem a cíleně. Ve smyslu, vím, že je toto dílem zloby někoho, kdo se mi snaží ublížit a proto se tomu musím postavit a obrátit tok věcí. Ze zlých udělat dobré.

 

Ono totiž - pokud se o prokletí nejedná, pak rituálem nic nemůžete pokazit. Pokud ale ano, můžete si hodně pomoct!

 

Prokletí máme různé stupně a jsou různě nebezpečná. Od běžného uřknutí (tedy, že někdo zcela bezmyšlenkovitě něco zlého vypustil z pusy na naši adresu) až po opravdové, cílené, rituální prokletí.

 

Obrana proti prokletí je dohledatelná i na internetu. Pro inspiraci dodávám třeba tuto:

 

Na obranu proti kletbám je nejjednodušší použít nějaký amulet. Ten nejznámnější je pentagram. Před jeho použitím je třeba ho magicky aktivovat. Udělej běžný zasvěcovací rituál a při něm mu dej úkol, aby tě chránil před kletbami. V případě, že jsi  prokletý, tak pro zrušení kletby je potřeba znát  jak jsi prokletý, tedy ton co na tebe někdo seslal.  Stačí potom obrátit příčiny a následky - tím kletbu ukončíš. V tomto případě je potřeba hodně zkušeností a znalostí magie.

 


PŘÍKLAD ZRUŠENÍ KLETBY:


Je jediná síla, jenž je dokonalým zrušením kletby a jejím obrácením v nejpozitivnější dobro.


Tímto ruším všechny příčiny, následky, formy a projevy kletby, kterou na mě seslal

". . ." (uveď jméno zaklínače pokud ho znáš pokud ho neznáš nebo si nejsi jistý, tak ho neuváděj) ... a měním je v nejpozitivnější dobro.


V této chvíli je třeba řít cíl kletby a říci v co dobrého se má transformovat.
Např.: Smůlu a nemoci měním ve štěstí a zdraví.
A tak se staň!

 

Na lehčí formu kletby - uhranutí jsou zase dobré bylinky, například je na něj výborná šalvěj. Udělej si z ní odvar a okoupej se v něm - to Tě očistí. Pokud se nebudeš oplachovat a necháš si bylinný odvar uschnout na těle, tak Tě bude celý den chránit proti uhranutí.

Pokud máš pocit, že jsi uhranutý, tak můžeš udělat očistné kouzlo. Zapal svíčku, nasyp kolem ní šalvěj a sůl. Prones zaříkadlo na zrušení uhranutí.


Zaříkadlo proti uhranutí:


Zaklínám Tě ohněm, vodou, vzduchem a zemí. Síly Světa volám Vás na pomoc, ozvěte se mi.
Vše zlé co ubližuje mi, ať vrátí se zpět zemi.
Co špatné potkává mě, nechť odejde co nejdál ode mě.
A tak se staň!

 

 

Pokud se stanete obětí posledního druhu prokletí - tedy prokletí rituálního a vědomého, pak je nejlepší vyhledat odobornou pomoc zběhlé a zkušené čarodějky, ta vám může pomoct. Ochrana před takovým prokletím však nebývá jednoduchá. Útěchou vám může být, že skutečných vědomých a cílených prokletí je velmi, velmi málo.

 
Zdroj: Archív 2013
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
1012306

RSS:
Toplist
aaaaaa