Nová bondgirl zradila Rusko!

- Nová bondgirl zradila Rusko!
Rubrika:  Novinky

Nová bondgirl zradila Rusko!

05.11.08, 10:41, autor: Kočička


 

Ukrajinská herečka Olga Kurylenková, která v poslední části bondovské série s názvem Quantum of Solace (Množství útěchy) ztvárnila partnerku agenta 007, je podle ruských komunistů zrádkyně. Petrohradská organizace komunistické strany na své internetové stránce ukrajinskou krásku odsoudila, protože prý "pomáhá zabijákovi stovek Sovětů a jejich spojenců". Napsal to server britského deníku The Times.

 

 

 

 

Petrohradští komunisté ve svém prohlášení hrají na citlivou strunu: "Sovětský svaz vás vzdělal, staral se o vás a svobodně vás vychoval, nikdo vás však nepodezříval, že takto intelektuálně a morálně zradíte." Aniž by si příliš všímali toho, že agent Bond je pouze fiktivní postavou, Kurylenkové také předhazují, že stojí po boku muže, který "po desetiletí pracoval podle příkazů Thatcherové a Reagana na zničení Sovětského svazu".


Osmadvacetiletá Kurylenková se narodila na Ukrajině, která byla před rokem 1991 součástí Sovětského svazu. Podle petrohradských komunistů by proto měla cítit se svou někdejší vlastí sounáležitost. "Všichni vědí, že bondovské filmy financují CIA a MI6 jako speciální prostředek psychologického boje proti nám. Tahle ukrajinská dívka spí s Bondem a to znamená, že Ukrajina spí se Západem," citovaly petrohradského komunistického předáka Sergeje Malinkoviče The Times.To, že komunisté z někdejšího Leningradu dští síru na hollywoodské trháky, v nichž hrají Sověti nebo Rusové roli zloduchů, není ničím neobvyklým. Letos si například vzali na mušku i poslední díl série o Indiana Jonesovi, který je zasazen do období studené války a podle nich je čirou protisovětskou propagandou.

 

 

ANKETA: Líbí se vám nová bondgirl?


Celkem: 6 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: ČTK
 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
221677

RSS:
Toplist
aaaaaa