Ne, Sobotka není slaboch!

- Ne, Sobotka není slaboch!
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Ne, Sobotka není slaboch!

03.05.17, 10:33, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
Velmi poctivě jsem se zamyslela nad hysterickým povykem ze VŠECH stran poté, co premiér Sobotka vyhlásil demisi vlády, kvůli velmi podezřelým praktikám ministra financí Babiše.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Všichni, zprava, zleva, ze středu i někteří ze Sobotkovy mateřské ČSSD se předhánějí ve vyjádřeních, či je Sobotka spíše zbabělec nebo slaboch.

 

A tak je mým zvykem - jdu proti proudu!

(Protože s proudem plavou jen mrtvé ryby!)

 

Opravdu si nemyslím, že by podání demise v bezvýchodné situaci, ve které se Sobotka nacházel, bylo znakem slabosti či zbabělosti. Sobotka přece mohl odvolat Babiše - ten už měl připravenou mučednickou kampaň ve svých volebních bezduchých plátcích (MF Dnes a Lidovky) a spustil by zoufalý nářek staré ukřivděné prostitutky, podporovaný hradním opilcem a jeho kumpány.

 

Všichni bychom se máchali ve špíně a zvratcích a nebylo by z toho východiska. Jen Putin by si pracky mnul.

 

Sobotka nemusel udělat nic - a byl by popotahován a vláčen všemi okolo, obviňován ze slabosti a zbabělosti a na závěr by toho ve svých volebních kampaních využili jak agent Bureš, tak hradní opilec: "Přece nechcete tak slabého premiéra ...!"

 

Sobotka hodlá podat demisi. Je to jediná možnost, kdy nevíme, jak to celé dopadne a čistě teoreticky to dokonce může i dopadnout dobře. U dvou předchozích variant totiž možnost, že to dopadne dobře, vůbec nebyla.

 

Třeba se konečně probere některý státní zástupce a nechá konečně Babiše zavřít do vazby. Vždyť přece podstatně méně stačilo minule k tomu, aby na vládu vtrhlo komando! Nějaká ta nepřiznaná kabelka premiérovy sekretářky. Do teď se stále nic neprokázalo. Tak kde je Ištván? Proč nesebere Babiše za ta hrůzná podezření, kterých jsou už tuny a škody se počítají v miliardách? Copak vážně podezření, že si sekretářka nedodanila 10 tisíc je víc než podezření, že ministr financí vylákal podvodem dotace a vyhnul se daním s korunových dluhopisů v řádech miliard korun?

 

Člověka pak napadá, že možná to bude tím, že Ištván je na výplatní pásce Agrofertu, když ještě nedávno byl aktivní jako fretka a teď je hibernován jako brtník v lednu.

 

A Sobotka není slaboch. Dostal se pouze do situace, kdy byl nucen volit ze všech špatných možností tu nejméně špatnou. A dobré řešení tento příběh neměl.

 
 • Bohuš Merkel Sobotka 10.05.17, 04:13

  Rozbalit 1. KDYŽ PROTI PROUDU TAK PROTIPROUD

 • Bohuš Merkel Sobotka

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3120-jak-dostat-babise-z-politiky-treti-ilegalni-nahravka-jiste-neni-posledni-kalousek-safr-sobotka-aneb-kdyz-vlci-vypraveji-pohadky-zpoza-tezni-veze-vykukuje-bakala-valka-policie-versus-prokuratori.htm

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

K + M + B

Tři králové! Svátek, který zakončuje vánoční období. Mnoho lidí nechává vánoční výzdobu právě až do 6. ledna, tedy do svátku Tří králů, "aby ji králové viděli". Na mnoha místech pak chodí koledníci a s písní "My tři králové jdeme k vám ..." vinšují do nového roku. Když koledníkům dáte koledu, napíší vám nad dveře K + M + B. Co to ale znamená?
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
 • Ze sbírky Jiřího Dědečka "Uleželé želé" . Dokonalé!...
 • I když jsem si říkala, že se k politice už vyjadřovat tady nebudu, doba mě dohnala a já fakt musím - #sorryjak...
 • Osobně jsem přesvědčena, že se tento mocenský pakt hroutí!...
 • Tak podle věštkyně můžu letos nafackovat rozzuřenému medvědovi a a vyhraju....
 • Nedávno přišel do kanální televize Barrandov Fíkus. Byl mi sympatický, nedělal ostudu, neříkal sprosťárny, neb...
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
176576

RSS:
Toplist
aaaaaa