Narozeninová párty na Southforku

- Narozeninová párty na Southforku
Rubrika:  Ze společnosti

Narozeninová párty na Southforku

12.10.08, 09:37, autor: Plavovláska
Velkou narozeninovou párty pořádá klan Ewingů na ranči Southfork v Texasu. Boby, "Džejár", Sue Ellen a mnoho ostatních se sejdou, aby oslavili 30 let od začátku natáčení nejúspěšnějšího televizního seriálu všech dob.

Čtenost -   Diskuze: (4
 

O vstupenky na párty se strhl velký boj. Lidé z celého světa se snaží na velkou narozeninovou párty dostat. Pokud byste měli i vy zájem, pak vězte, že vás vyjde pobyt vedle Larryho Hagmana nebo Patricka Duffyho na cca 18 000 Kč. Samozřejmě čím blíže k hvězdám chcete být, tím více zaplatíte.

 

Hagman (představitel "Džejára") u příležitosti výročí poskytl rozhovory jejichž úryvky přinesla agentura AP. Roli zloducha J.R. prý původně vůbec vzít nechtěl. Takových seriálů se v té době natáčelo spousta a on se bál, že se uváže na moc práce za málo peněz. Přemluvila ho manželka a tak to nakonec zkusil. Dopracoval se k tomu, že dostával za každou epizodu ve které hrál 100 000 USD. Dokonce někdy i víc, byl-li rozsah jeho role v daném dílu vyšší než obvykle.

 

 

 

Larry Hagman (77) se ale svému seriálovému hrdinovi ve skutečnosti vůbec nepodobá. Je nekuřák a pokud jste si všimli, tak v průběhu celého seriálu nikde nikdo nekouří. Je to právě proto, že si to Hagman dal do podmínek, že seriál bude nekuřácký. Hagman je vegetarián a se svou maželkou Maj, která je původem ze Švédska, žije již 54 let.

 

V roce 1995 podstoupil transplantaci jater a od té doby už nepije alkohol. Ten byl ostatně zřejmě jeho jedinou, zato však velkou slabinou. Jinak pěstuje na svém ranči avokádo a užívá si důchodu.

 

 

 

 

 

S Patrickem Duffym, představitelem "Džejárova" bratra Bobbyho jezdí pravidelně každý měsíc na ryby a jsou prý velcí přátelé. S Lindou Grayovou (Sue Ellen, Džejárova seriálová manželka) se prý kamarádi i jeho skutečná manželka Maj, a prý společně chodí často na večeře.

 

Nuže přejme i my všechno nejlepší slavnému seriálu a jeho představitelům. Vždyť ruku na srdce přátelé, je někdo, kdo by opravdu vůbec neznal Southfork? A kolik z nás se již po několik prvních dílech znechuceně odvrátilo od odporně "správňáckého" Bobbyho a "děsně zásadové až k zblití" Pamely a fandili jsme zloduchovi "Džejárovi"? Já vím, že jsem v tom nebyla sama ....

 

 

 

ANKETA: Sledovali jste seriál Dallas?


Celkem: 21 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: ČTK
 • Neregistrovaný 12.10.08, 15:16

  Rozbalit 1. Džejár

 • Neregistrovaný

  John Ross Ewing je jedna z nejlepších postav všech dob. Jen škoda, že se mu nepodařilo sadisticky zabít Pamelu. Ta se měla zabít sama ve druhém díle. Nezapomnělo by se na ni. Mohla si třeba vytrhat střeva...

 • Neregistrovaný 12.10.08, 15:24

  Rozbalit 2. Pam

 • Neregistrovaný

  Ale ona Pamela nakonec uhořela. Kdyby to bývalo bylo pomalu, téměř by mě to uspokojilo.

 • Neregistrovaný 12.10.08, 19:05

  Rozbalit 3. souhlas

 • Neregistrovaný

  Pamela byla naprosto nepříšernější postava z celého seriálu ... Bohužel neuhořela, čímž tě asi zklamu. Jen se děsně popálila a pak byla s nějakým plastickým chirurgem ...

 • Neregistrovaný 31.10.08, 17:22

  Rozbalit 4. taky souhlasim

 • Neregistrovaný

  Příšerná fakt byla,ale jak je vidět tak si střeva ani vyrvat nemusela a stejnak si ji pamatujem

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
299208

RSS:
Toplist
aaaaaa