Muži versus domácí práce aneb jak je to u vás?

- Muži versus domácí práce aneb jak je to u vás?
Rubrika:  Praktická

Muži versus domácí práce aneb jak je to u vás?

19.08.19, 00:00, autor: Plavovláska
Jaký typ muže máte doma? Pomáhá, všechno zkazí, nebo se vždycky na něco vymluví? Najděte si mezi všemi typy „chlapských pomocníků“ toho svého a my vám poradíme, jak na něj.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Vykrucovač má pokaždé po ruce nějakou výmluvu. Až to na vás zase zkusí, vysvětlete mu, že se umíte také vykrucovat, a ve vhodnou chvíli, třeba před spaním, mu to názorně předveďte.

Neumělec záměrně zkazí každou domácí práci, na kterou sáhne. Dělejte jakoby nic a na konci měsíce mu pošlete vyúčtování za rozbité nádobí a zničené prádlo.

Chlapák doma nepomáhá už ze zásady. Chvalte ho od rána do večera a pak se s ním vsaďte, že vyluxovat by dokázal jistě mnohem lépe a rychleji než vy.

Předstírač se pouští do rádoby užitečných, ovšem ve skutečnosti ryze nepotřebných činností, a na domácí práce mu zkrátka nezbývá čas. Udělejte to také. Až se bude divit, že není uvařeno a vyžehleno, zasvěťte ho do tajů počítání ponožek.

Podpantoflák udělá všechno, co mu řeknete. Pokud z toho už dávno nešílíte, neměňte ho. Bylo by to velmi nepraktické.

Puntičkář
se vyskytuje ve dvou variantách. Nic doma nedělá, ale vyžaduje v každém okamžiku domácnost jako klícku, nebo neustále leští zrcadla a dřez, což vám nechává náležitě sežrat. V obou případech se raději rovnou odstěhujte.

Beznadějný lenoch nechce dělat nic a nijak to nezastírá. Uděláte nejlépe, když ho ponecháte jeho osudu. Ani tak ale není jisté, že si nenajde způsob jak přežít a nehnout přitom ani prstem.

Dospělák zastane jakoukoli domácí práci, a i když se mu občas nechce, nenechá vás na holičkách. Na stránkách www.chytrazehlicka.philips.cz  pro vás vyhraje systémovou žehličku Philips a bude shovívavý k vaší nové mánii – žehlení.

 

 

 

ANKETA: Muž a domácí práce?


Celkem: 34 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: www.chytrazehlicka.philips.cz, Archív 2012
  • Lenka 26.02.20, 10:36

    Rozbalit 1.

  • Lenka

    Tak to mně můj muž doma s domácími pracemi pomáhá. Třeba v kuchyni se stará o umývání nádobí. Jen teď nedávno si stěžoval, že máme moc malý odkapávač, tak jsme nakonec koupili větší, konkrétně tento: http://emako.cz/odkapavace-a-susaky-na-nadobi/odkapavaci-podlozka-na-nadobi--podlozka-s-protiskluzovou-strukturou-a-tvarovanym-tvarem-36-x-30-cm--wenko/

 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
831825

RSS:
Toplist
aaaaaa