Mnohoženství, aneb kdo chce kam

- Mnohoženství, aneb kdo chce kam
Rubrika:  Smyslná

Mnohoženství, aneb kdo chce kam

14.03.19, 00:01, autor: Plavovláska
Jak je krásné mít najednou více žen. Tím nemám na mysli žádnou swingers párty, ale paralelní vztahy. Co takhle jednu dlouhovlasou brunetku, jednu krátce střiženou blondýnku a zrzku s mikádem?

Čtenost -   Diskuze: (5
 

Původně byl Petr docela obyčejný kluk. Nebyl ničím zlváštní. Byl prima kamarád, veselý, ochotný kdykoliv pomoci. Měl jednu partnerku. Jmenovala se Eva a byla to vážně krásná holka. Štíhlá, dlouhé černé vlasy až po hýždě, hezky vyvinutá (tady na ní tedy skutečně tvůrce nešetřil). Bydleli spolu už nějaký ten rok a Eva se starala běžně o domácnost. Ve smyslu, že vařila, uiklízela, prala .. prostě zajišťovala chod domácnosti. Pracovala jako servírka u lůžkových a jidelních vozů a jezdila na dlouhé túry - Německo, Švýcarsko, Rakousko, Maďarsko.

Jejich vztah normálně fungoval a měl fungovat dál, aspoň s tím Eva tak počítala. Ve smyslu, že se vyjadřovala: "... jo teď to ještě jde, ale s tím ježděním samozřejmě hned přestanu, až si pořídíme dítě. To pak bude muset Péťa zvládnout nás uživit sám."

Petr s tím asi také tak nějak počítal, protože se vrhnul do podnikání a otevřel si nejdřív jednu pizzerii, posléze druhou a nyní se chystá na třetí. Dařilo se jim zřejmě dobře a právě tehdy se to stalo.

Dal inzerát, že hledá servírky, číšníky a kuchaře do svých provozoven. Přihlásila se spousta lidí a některé si Petr zval na pohovory. Tak se také stalo, že na pohovor náhle přišla krásná blonďatá Slovenka. Nevím, jestli se něco práve v Petrově vztahu s Evou nedařilo, nebo se už mu jen prostě vztah zevšedněl, ale malá krásná Ludmila mu učarovala. Rovnou na pohovoru jí práci slíbil.

Jenže neštěstí nechodí samo. Tentýž den přišla na pohovor další holčina ze Slovenska, jmenovala se Lucia a byla to krásná vysoká holka s mahagonovým mikádem. Jak byl Petr rozšoupnutý dohodl se i s Lucií na práci a na malér bylo zaděláno.

Samozřejmě nepočítal s tím, že holky sbalí obě, ale chtěl to aspoň zkusit, co kdyby se některá chytla. Chytly se obě. Petr byl unešený a cítil se jako Casanova. Tím, že Eva jezdila na túry i přes víkendy, dokázal své trojženství celkem dlouho tajit. Oběma servírkám řekl, že s Evou má dlouhodobý vztah o který by nerad přišel, takže jim se  vymlouval na Evu. Jeden víkend odjel na penzión na Šumavu s Lucií, druhý víkend s Ludmilou a když náhodou byla Eva doma, tak s ní jezdil na výlety také. Ještě říkal, že žádnou z nich nechce ošidit.

Asi by to tak vydrželou dlouho, kdyby jedna z těch krásných Slovenek se nerozhodla se prostě Evy zbavit. Dodnes neví jestli to některá z nich udělala, ale všechno směřuje k tomu, že ten práskačský dopis o tom, že má Petr milenku, se kterou jezdí na víkendy, když je Eva v práci, musela některá z těch dvou napsat.

Eva si to prověřila docela jednoduše. Řekla, že má jízdu, nikam nejela a takhle v pátek v noci přišla domů. Petr tam nebyl. Šla tedy za ním do pizzerie, nejdřív do jedné a pak do druhé. Nebyl ani tam. Tak mu zavolala na mobil. Petr nic zlého netuše, vzal mobil a povídal Evě jak se chudák dře v práci, jak je tam spousta lidí a jak musí obsluze pomáhat. Zvrhlo se to v hádku a Petr se do lží začal zaplétat. Výsledek byl takový, že než se Petr stačil ze Šumavy vrátit, byla už Eva z jeho bytu odstěhovaná.

Zpráva o tom, že je pan šéf volný, se po obou provozovnách rozšířila rychle. A holky si řekly, že je právě tak čas si ho rychle pojistit, aby se náhodou Eva nevrátila. A zatímco Petr se zoufale snažil svůj vztah zachránit, kamarádky z práce Lucia a Ludmila se sešly u skleničky. Ano, hadáte správně. Navzájem se svěřily s tím, že on ten rozchod zase není taková katastrofa, protože Petr už stejně dávno miluje jinou ... No uznejte, že je to skutečně kouzelná situace :).

Obě volaly Petrovi na mobil, od obou si vyslechl hysterický výlev, spoustu nadávek a urážek. Obě mu řekly, že je konec. Lucia se ještě tentýž den sebrala a odjela domů na Slovensko. Když Petr přijel do práce našel tam zhroucenou Ludmilu. Potoky slz a zoufalé štkaní. Udělal zřejmě to nejhorší co udělat mohl. V rámci lítosti nad zlomenou drobnou děvenkou si nastěhoval Ludmilu domů.

Po krátkém čase mu začala Lucia vrtat hlavou a tak se rozjel na Slovensko za ní. Tam jí slíbil nekonečnou lásku. Myslel, že může, protože mezitím Lucia dostala práci na Slovensku a současně se hlásila na německou loď dělat pokojskou. Petr z toho usoudil, že Lucia se do Prahy nebude chtít vrátit a že s ní může udržovat dálkový vztah, přiživovaný občasným víkendovým sexem po slovenských hotelech.

Kupodivu i toto nějaký čas fungovalo. Oběma tvrdil, že se s tou druhou rozešel. Ludmila tedy nic netušila o Lucii a zařizovala se v Petrově domácnosti. Lucia nic netušila o Ludmile a tiše si plánovala svůj comeback do Prahy. Obě dívky ho představily svým rodinám. Mají obě rozsáhlé příbuzenstvo, kde se to hemží otci, strýčky a bratry, kteří už s Petrem popili nejed litřík nefalšované lavórovice.

Čas běžel a Lucia už si absolvovala i pobyt na moři. Minulý týden Petr přiběhl s očima navrch hlavy, že se má Lucia koncem září vrátit a že mu psala, že už se vrátí rovnou k němu domů a "budou spolu stále". Uznejte, že je to prů..švih. Petr sice v létě nelenil a nabulíkoval Ludmile, že by mohla odjet na pár měsíců do Anglie jako au-pair. Ta na to dokonce i přistoupila, že by se naučila anglicky, ale v tom byla právě zakopán onen čokl. Z agentury, kde se jako ópérka hlásila, ji vyhodili, že si musí prý zlepšit angličtinu, než ji pustí do Londýna.

Petr pochopil, že už není čas na hry. Že se musí rozhodnout kterou z těch dvou dívek vlastně chce a tu druhou utnout dřív než bude pozdě. Ovšem uvědomoval si, že je miluje obě stejně a nemůže si vybrat. Rozhodl se, že to nechá na osudu. Prostě až Lucia vlítne k němu domů, tak se asi ty dvě hezky poperou a možná mu jedna zůstane. Jenže, nechce  žádné ublížit a přeje si zůstat s oběmi. Tak to babo raď.  V pětatřiceti už by mohl mít kousek rozumu, ale u chlapa člověk nikdy neví.

A to ještě z toho může hodně veselo, protože Luciini příbuzní se chystají do Prahy uvítat holku doma z cest a chtějí všichni přespat u Petra. A jak známe rázné slovačiska, je docela možné, že by z toho mohla být pořádná zabijačka.

Petr teď shání zoufale agenturu, která bude ochotna vyvézt Ludmilu do Anglie i když mluví anglicky stejně dobře jako sousedův labrador. Kdyby tam beruška nějaký čas zůstala, snad se  konečně rozhodne. Je totiž naprosto zoufalý a vyčerpaný.

Jeho kamarádi mezitím našli fotku z předloňského Silvestra. Jsou na ní zachyceny tři krásné rozesmáté holky, s číšemi šampaňského, jak se vzájemně objímají kolem ramen. Hádate správně. Jsou to Eva, Lucia a Ludmila. Dali ji zvětšit, zarámovat a  Petrovi s láskou věnovali k narozeninám.

 

No jo, není nad dobré přátele :).

 

ANKETA: Chtěli byste žít v mnohoženství?


Celkem: 162 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2009
 • Neregistrovaný 17.07.08, 23:14

  Rozbalit 1. Cože

 • Neregistrovaný

  Kde ste to vzali? tj jako pravda?

 • Neregistrovaný 19.08.08, 04:20

  Rozbalit 2. Bigamie §§

 • Neregistrovaný

  Bigamie je jediný trestný čin, který je již zároveň ve své podstatě trestem.

 • LAPUA 08.07.09, 19:22

  Rozbalit 3.

 • LAPUA

  ŽIJEME VE TŘECH JIŽ PAR LET A ZATIM TO KLAPE !! STAČÍ SI JEN DOHODNOUT PRAVIDLA A DODRŽOVAT JE!!

 • Richard 19.12.09, 12:13

  Rozbalit 4. To Neregistrovaný:

 • Richard

  Ano, je to pravda. A ne jen v hrubých obrysech, ale doslova. Fotografie k narozkám byl moc dobrý nápad! Petrův problém je v tom, že je (i přes poněkud bouřlivější vztahy) svázán konvencemi. Já bych je vyhodil obě. Nijak rafinovaně. Prostě vyhodil. A našel si další...

 • venda 24.02.11, 22:54

  Rozbalit 5. bigamie

 • venda

  asi bych to neřešil at se třeba slepičky pomlati o jednoho kohouta stejně šli po penězich!

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
705760

RSS:
Toplist
aaaaaa