Miluji tě! Ale tvou kreditku víc ...

- Miluji tě! Ale tvou kreditku víc ...
Rubrika:  Smyslná

Miluji tě! Ale tvou kreditku víc ...

18.07.17, 00:00, autor: Kočička
Zlatokopky. Víme o nich, píšeme o nich, čteme o nich. Jsou všude kolem nás. Ale poznáme je? Dívky, které berou vztah jako obchod: "Budu vedle tebe a ty mně za to budeš královsky platit. Pokud se mi to bude hodit, vyměním tě."

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Typy zlatokopek:

 

1. Barbie z ulice (vylízaná palice)

Barbínky jsou ze zlatokopek zřejmě neznámější a nejlépe identifikovatelné. Pocházejí z nuzných poměrů a kdysi dávno se zařekly, že až vyrostou, tak s bídou tvrdě zatočí - najdou si bohatého chlapa! Vyznačují se provokativním oblečením, které by rády měly značkové, ale zatím na to nemají, tak používají "vietnamskou módu". Důležité je, aby jejich oblečení více odhalovalo než zahalovalo. Bývají častými návštěvnicemi solárií, zpravidla na hlavě zářivý blond a v hlavě téměř nic. Jejich hlavním cílem je urvat bohatého chlapa a dělají to pitomě a hloupě. Většinou nikdy nedosáhnou skutečného úspěchu, protože jejich činnost je bezhlavá a nesoustředěná. Muži si je obvykle pletou s prostitutkami a zpravidla se nemýlí. Dávají své mládí a dočasnou krásu lacino a skutečný muž na jakési společenské úrovni se s takovou slečinkou rád pobaví, ale na oběd s obchodními partnery ji nevezme (leda jako pikantní dárek pro ně). Ale i prostitutky se vdávají a nějaký ten hochštapler či "milionář z kolbenky" se pro ně vždycky najde. Celý život fňukají, jak špatně dopadly a stále čekají na toho lepšího a bohatšího.

 

 

2. Princezna ze mlejna (zhýčkaná a znuděná)

Tahle sorta zlatokopek je jiná. Pocházejí ze slušných poměrů leckdy i z bohatých rodin. Jenže nejsou zvyklé si na něco vydělat, dostávají totiž všechno od malička zdarma, bez práce a starostí. Bývají znuděné, nic je nebaví a i když jsou rodinou dokopány k nějakému vzdělání vědí, že prací se nikdy živit nebudou. Musejí si najít bohatého partnera, protože jejich rodina by jim nic jiného ani nedovolila. Přece nebudu živit nějakého nuzáka! Tyhle dívky nepotřebují ukazovat falešného gucciho, protože mají pravého. Jejich lesk není pouťový, ale ukázněně snobský. Zpravidla si najdou partnera, který přinese zhruba tolik, kolik ony samy mají a dojde k fúzi jejich firem. Ve skutečnosti si vůbec nejsem jistá, jestli tyhle skutečnými zlatokopkami jsou, protože i když je stav konta potenciálního partnera hlavním kritériem, většinou se tím nijak netají a nehrají si na "velkou lásku".

 

 

3. Dravá vlčice (po penězích jde nejvíce)

Vlčice jsou úplně jiné, než dvě předchozí kategorie. Zpravidla pocházejí z prostších poměrů, ale jsou inteligentní a cílevědomé. Vlastním přičiněním dosahují vzdělání a kariéry. Rozhodně jim však není proti srsti si při postupu na společenském žebříčku vypomáhat "přes postel". Své ženství a sexualitu berou jako jednu z možností, kterou mají právo využívat ke svému prospěchu. Muže si naprosto chladně a cíleně vytipovávají. Jsou ochotny vybraného "bankéře" urvat za jakoukoliv cenu. To, že je ženatý a má rodinu je opravdu ta nejmenší překážka. Jsou vypočítavé, chladné, zvládají bravurně intriky a přetvářku. Do poslední chvíle budou tvrdit, že všechno dělají jen z lásky, protože velice dobře vědí, že na to muže nejlépe utáhnou. Velice často se stává, že on jediný nikdy ve skutečnosti nepozná, koho si to vlastně vpustil do spižírny. Tedy pokud vlčice neucítí lepší a výhodnější kořist. Pak uloveného chudáka bez milosti zakousne a s jeho kreditkou, majetkem, autem a většinou i skalpem odchází lovit do jiného revíru.

 

 

4. Andersenova princezna (krásná, něžná, bezbranná)

Nejsem si vůbec jistá, jestli tahle kategorie je nejméně, či nejvíce nebezpečná. To by měli říct asi především muži. Andersenovy princezny jsou něžné krasavice, které věří na lásku. Jenže - ta láska musí být princ s tučným kontem. Chápete - prostě chtějí oboje. Lásku i peníze. Pohádkového prince, který je zahrne bohatstvím. Jedno bez druhého je pro ně nezajímavé. Dlužno dodat, že pokud takového bohatého krásného prince najdou, jsou spokojeny a šťastné. Těžko se k nim dostane běžný chlapec z ulice, k němu ani nepozvednou své vějíře řas. Vyskytují se na milionářských rautech, jsou luxusně oděny, žádná laciná šmíra. Jsou společenské, zábavné a jsou si vědomy své ceny.

 
Zdroj: Archív 2010
 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
798825

RSS:
Toplist
aaaaaa