MAX FACTOR: Zlobivá holčička

- MAX FACTOR: Zlobivá holčička
Vyšlo v blogu:  MAX FACTOR

MAX FACTOR: Zlobivá holčička

24.07.08, 00:01, autor: Ebekah , Hodnocení: -
Soutěžní práce autorky Ebekah, která vyšla v blogu EBY´S WORLD v rámci soutěže MAX FACTOR.

Čtenost -   Diskuze: (1
Komentáře (1, Hodnocení: -
 

Když se narodila, její život vypadal jako z čítanky. Její rodina byla až k neuvěření poctivá a dobrá. Nikdo by nenašel jedinou chybu. Rodiče se nikdy nehádali, ona i její bráška se měli rádi, celá rodinka trávila všechen čas spolu. Už jen začít chodit do kostela a obrázek by byl dokonalý.

 

Ve škole patřila mezi lepší průměr. Byla vychovávána jako celkem skromné a zcela bezproblémové dítě, které má v podstatě všechno co chce nebo spíš všechno co potřebuje a povětšinou i to co chce, pokud to nebyl přehnaný požadavek. Nenáviděla drogy, alkohol a cigarety, zbraně a násilí. Vždycky se zastávala slabších. Neuměla lhát. Věřila, že jednou přijede její princ na bílém koni, ona mu bude věrnou manželkou a bude s ním žít šťastně až do smrti.

 

Když jí bylo šest, začala chodit do skauta. Od malička měla spoustu kamarádů a patřila mezi holky, co o ně byl zájem. Ale když jí bylo 13, přátelé se začali z ničeho nic vytrácet. Rodinná idylka však zůstávala, proto se ničím nedeprimovala. Byla šťastná. Rodina pro ni byla vším.

 

A pak se to stalo. Přišla o dědečka, kterého milovala a obdivovala nejvíc ze všech lidí na světě. Začala mít o realitě zcela jinou představu. Chtěla si s někým promluvit, s přítelem. Ne s maminkou. Teprve v tu chvíli si uvědomila, že už nikoho nemá. Byla nešťastná. Začala kouřit, ne z frajeřiny, ale proto, že si tím kompenzovala ztrátu nejlepšího přítele. Začala mít trochu problémy ve škole. Nic extra, ale oproti dřívějšku to byla změna. Hledala přítele tak moc, že se bláznivě zamilovala. Její láska trvala skoro dva roky. Pak to ale odeznělo. Zase byla sama.

 

Pak šla na střední školu, na tu, kterou si sama vybrala a udělala maximum proto, aby se na ní dostala. Měla velkou podporu od obou rodičů, moc jí pomáhali. Našla si tam spoustu přátel, zase bylo všecho fajn. A našla novou lásku. Ta trvala dlouho, ale nikdy se nenaplnila tak, jak si představovala ve svých dětských snech. On byl ve skutečnosti někdo jiný, než ten, koho viděla. Dlouho si to nechtěla přiznat. Ale pak už nebylo úniku. Poznamenal jí. Otevřel jí oči. Kvůli němu se mnohokrát změnila. Začala díky němu dospívat.

 

Byla vždycky vychovávána k samostatnosti a možná proto se rodičům postupně odcizila. Po jedné z jejích prvních změn o ní zase začal být velký zájem. S někým se seznámila. Byl žádaný, hodně žádaný. Nechtěla ho, byli jenom kámoši. Ale někdo to nechtěl pochopit, a tak získala pověst kurvy. Nejdřív se tomu vysmívala, ale pak se jí ta představa začala líbit. Společně s jednou z dalších změn se z ní stávala děvka. Nechodila za prachy, ale chodila se všema. Seznamovala se hlavně s cizincema, líbila se jí představa absolutní moci a svobody.

 

Pak najednou jako by bylo všechno jinak, dostala šanci zase začít žít tak, jak si představovali její rodiče. Ale už to nemohli ani ocenit, tolik si byli cizí. Začala pracovat, stýkat se s lidmi, co za to stáli a chovat se tak, jak se na slušnou holku patří. Nebyla svatá, byla normální 17ti letá holka. Ale už skutečně dospělá, ne puberťačka. Měla zodpovědnost.

 

Půl roku se všechno zdálo fajn, ale pak se během měsíce všechno rozpadlo. Zradila někoho, kdo jí sice nedůvěřoval, protože znal její pověst, ale přesto to byl přítel. Začala si s někým, koho nemilovala, ale dokázal jí uspokojit. Byla šťastná. Ale věděla, že s ním dlouho nevydrží.

 

Nevydržela. Poslala ho k vodě, stejně rychle jako ho předtím získala. Začala mít o životě zcela jinou představu. Už nechtěla prince na bílém koni. Seděla sama v parku na lavičce, všude jen tma, nic víc. Kouřila cigaretu. Dívala se na hvězdy a viděla, jak už brzy bude žít. Stane se z ní královna VIP večírků celebrit, kde jsou všichni jedou v bílém prášku zvaném kokain. Bude mít partnera, co jí bude všude podvádět, stejně jako ona jeho. Všichni to budou vědět, ale oni dva budou vystupovat jako pár. Budou pár.

 

Tu noc ani v nejmenším netušila, že její představa se naplní tak brzy. Potkala pár lidí, co znali pár jiných lidí. Potkala někoho, kdo na krátkou dobu získal její srdce. Byl to dealer, asi i proto netrvalo dlouho a její občasné úlety na bílém prášku se staly závislostí, kdy dnes potřebuje minimálně gram denně, aby přežila.

 

Teď kdykoli přijde do nějakého klubu, všichni významní lidé v něm, jí znají a nadšeně výtají. Nejeden z nich po ní chce něco zařídit. Nevadí jí to, dělá to ráda. Ten chce drogy, ten chce holku na sex...může obstarat cokoli nejdéle do 30 minut, když za to dostane zaplaceno. Už jen ty zbraně jí chybí.

 

Každý, kdo jí zná, jí miluje nebo nenávidí. Neexistuje kompromis. A i když těch, co ji milují, je většina, je sama. Jeden z jejích mužů je v Itálii, druhý v Irsku, třetí v Kanadě...ten co by pro ni udělal cokoli na světě je tady, v Praze. Ale ona ví, že život s ním by znamenal zavřít se ve zlaté kleci. Má ho ráda, ale k lásce to má daleko a ona mu nechce ublížit. A ten, po kterém touží její srdce nejvíc? Toho už půl roku neviděla, naposledy, když o něm slyšela, byl v Řecku. Vždycky, když jí vidí, raději uteče, stejně tak, jako utíká ona. Přestože se milují navzájem už 4 roky.

 

Je sama a smutná, přestože je neustále obklopená přáteli. Utíká mimo realitu, aby zapomněla na svůj smutek, utíká do cizích postelí, aby nebyla sama.

 

Od rodičů odešla už dávno, ze školy taky utekla. Žije si v krásné vile v centru Prahy, vydělává víc peněž než většina lidí v celé republice a nemá jiné výdaje než účet za telefon. Ve svých 19ti letech by si mohla jít sednout na 13 let natvrdo, kdyby jí všechno prokázali.

 

Kde se stala chyba? Nikde, je prostě zlobivá holka a tohle je život, který si sama vybrala.

 
Zdroj: Blog: EBY´S WORLD
Další články autora:
 
Zlobivá Eby
Zlobivá Eby
  • Neregistrovaný 19.09.08, 18:26

    Rozbalit 1. Zlobivá Holka

  • Neregistrovaný

    Po přečtení tohoto článku jsem dospěla k tomu že na světě je plno takových zlobivých holek a jednou takovou jsem i já....netuším čím to je že člověk zabloudí někam, kam ani nechtěl!Snad je to tou dnešní dobou, ale vymlouvat se na dobu mi taky nepřísluší snad je to těmi dnešními lidmi, kteří ovšem tu dnešní dobu tvoří...takže vymluvy a hledání příčin čím to vlastně je, nejsou na místě! Protože v závěru stejně zjistíme, že život který žijeme nebo jsme žili a budeme žít ....je jen naše osobní volba a následky si přičtěte Opět sami!

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Účesy pro moletky

Pravda, u nás toto slovo příliš známe není. Spíš naopak. Na Slovensku je ale velmi používané. Moletka je žena plných tvarů. Protože se mi to líbí, použila jsem moletku v názvu článku o vhodných účesech pro "plnější ženy".
autor
O autorovi
autor
autor

Arogantní mrcha
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Realita nebo smyšlený příběh? Nechám na Vás, co z toho si vyberete.....
Profil blogu
Profil blogu "MAX FACTOR"
Profil blogu
Založen:

Přístupů:

RSS:
Toplist
aaaaaa