Martini Bianco slaví 100 let! Vyzkoušejte jednoduché koktejly

- Martini Bianco slaví 100 let! Vyzkoušejte jednoduché koktejly
Rubrika:  Praktická

Martini Bianco slaví 100 let! Vyzkoušejte jednoduché koktejly

09.04.10, 11:15, autor: LadyAnn
Martini Bianco vzniklo v roce 1910, je to tedy již sto let, co si ho lidé po celém světě dopřávají. Dlouho si ho jeho příznivci vychutnávali jen samotné, v posledních letech jsou však čím dál více oblíbené Martini koktejly, jejich příprava je jednoduchá a můžete si je připravit také doma.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Martini Bianco je již  sto let vyhledáváno příznivci jeho vanilkového nádechu, který  dokonale ladí s aromatickými bylinkami, díky tomu je velmi jemné a lahodné. Jako aperitiv se skvěle hodí k lehkým pokrmům, ideálně mořským plodům. Již řadu let ovšem není Martini Bianco podáváno pouze jako aperitiv, ale je hojně používáno jako koktejlový drink. Oblíbené jsou především osvěžující koktejly Martini Green Light a Martini Code. Příprava obou nápojů je velice jednoduchá, a tak si je můžete vychutnat také doma s rodinou či přáteli.

 

 

 

Martini Green LightIngredience

    * 4 cl Martini Bianco
    * 15 cl Sprite
    * Led, limeta

 

Postup

Do sklenice typu long vložte led, přidejte 4 cl Martini Bianco, 15 cl Sprite a osminku limety. Následně zlehka promíchejte dlouhou lžící, ozdobte druhou osminkou limetky a podávejte.

 

 

 
 

 

 

Martini CodeIngredience

    * 4 cl Martini Bianco
    * 15 cl Nestea zelený čaj
    * Led, citrón, máta

 

Postup

Do sklenice typu long vložte led, přidejte několik lístečků máty, 4 cl Martini Bianco, 15 cl zeleného čaje, osminku citrónu. Následně zlehka promíchejte dlouhou lžící, ozdobte druhou osminkou citrónu a můžete podávat.

 

 

 

 

Doporučená maloobchodní cena Martini Bianco je 169,- Kč.

 
Zdroj: TZ
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
741177

RSS:
Toplist
aaaaaa