Martin Dejdar: Z Ozzáka bude Faust!

- Martin Dejdar: Z Ozzáka bude Faust!
Rubrika:  Kulturní

Martin Dejdar: Z Ozzáka bude Faust!

12.03.09, 15:10, autor: Černovláska
Martin Dejdar (44) opět řádí v Comebacku v roli potřeštěného Ozzáka. Právě díky této postavě se stal nejoblíbenějším mužem Novy za rok 2008, což ho stále šokuje.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

„Je to prostě absurdní. Mám už za sebou tolik závažných rolí, ale kvůli Ozzákovi jsem získal takové ocenění,“ říká Korzu herec, který zazářil ve filmech Šakalí léta, Učitel tance či v televizních seriálech Poslední sezóna nebo Zdivočelá země.


„Už tedy točíme novou sérii divácky úspěšného sitcomu. Lidé se tím baví a o nic víc nejde. Ale přitom je natáčení docela velká dřina,“ přiznává.


„Ono to vypadá jako jednoduchá legrace, ale připravit to není nic snadného. Nejprve mě jen líčili skoro dvě hodiny, teď už to naštěstí dokážou za dvacet minut.“


Kromě dlouhovlasého Ozzáka čeká teď Martina Dejdara velká role v Ypsilonce.
„V divadle nyní připravujeme velmi náročný a těžký projekt, adaptaci Gounodovy opery Faust a Markétka. Já hraji Fausta a Mefista přímo sólista opery Národního divadla Roman Janál, který je nositelem Ceny Thálie,“ říká herec, který vypadá díky svým temným očím a kudrnatým černým vlasům spíše jako Mefisto než Faust.


„Premiéra bude v Ypsilonce 17. dubna. Takže mám teď velmi náročný pracovní život. Natáčím Ozzáka a učím se být Faustem,“ shrnuje Dejdar.

 

ANKETA: Sledujete sitcom Comeback?


Celkem: 39 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo, FOTO: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
758783

RSS:
Toplist
aaaaaa