Magie: Kouzlo mrazu a sněhu

- Magie: Kouzlo mrazu a sněhu
Rubrika:  Tajemná

Magie: Kouzlo mrazu a sněhu

09.01.17, 00:00, autor: Čarodějka
Příroda funguje sama nejlépe. My se od ní snažíme učit. Tady alespoň ti z nás, kteří už podhopili, že se přírodě poroučet nedá a každý takový pokus prostě skončí špatně. A samozřejmě i my, co se pohybujeme v oblasti magie umíme odpozorovat od přírody to nejlepší. Nebo se o to aspoň snažíme.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Venku nám mrzne až praští a celou zemi zalehla sněhová peřina. Příroda tímto způsobem ničí všechny viry a bakterie a chrání tak sebe i nás. Očišťuje se, na to využívá právě toto období, kdy se zbavuje nečistot, a nemocí. Můžeme to udělat také my, poměrně jednoduchým kouzlem.

 

Kozlo se týká očištění a zbavení se něčeho špatného, co nechceme. Například nějakého neduhu, nemoci, vlastnosti, ale třeba například i nadváhy. Provádět se může jen v mrazivých dnech, když je právě i dost sněhu.

 

Kouzlo mrazu a sněhu

V poledne vezmeme paírek a napíšeme na něj své potíže, nedostatky a problémy kterých se chceme zbavit. Papírek složíme a nosíme jej na těle po celý zbytek dne. Snažíme se na to, co je na něm napsáno myslet a představujeme si, jaké to bude, až se toho (co jsme tam vypsali) zbavíme.

 

O půlnoci zahrabeme papírek do sněhu a necháme mráz působit. Aby spálil všechno špatné a očistil nás od toho. Přesně tak, jak to dělá s přírodou.

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
903666

RSS:
Toplist
aaaaaa