Magie: Jak léčit na dálku

- Magie: Jak léčit na dálku
Rubrika:  Tajemná

Magie: Jak léčit na dálku

19.03.20, 00:00, autor: Čarodějka
Může se stát, že se dozvíme o někom nemocném, ke kterému nemůžeme přijít a pokusit se mu pomoct. Sle přesto bychom něco udělali rádi. Tak nabízíme malé kouzlo léčení na dálku ...

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Kouzlo je určeno pro léčení fyzických, ale i duševních nemocí. Takže nejenže, můžeme dopomoci k úlevě od tělesných bolestí, ale i od psychických trápení - třeba od depresí.

 

Vezmeme 3 bílé svíce a 3 kamínky. Oboje pomažeme mentolových či santalovým olejem.

 

Svíce postavíme do trojúhelníku a před každou dáme kamínek. Na papír napíšeme jméno osoby, které chceme pomoci a papír dáme doprostřed trojúhelníku.

 

Zapálíme svíce a silně myslíme na osobu napsanou na papírku. Představujeme si, jak se jí ulevuje a vizualizujeme si, jak její bolesti a trápení přecházejí do kamínků v našem trojúhelníku. Svíce necháme dohořet.

 

Poté sbereme kamínky, omyjeme je v teplé vodě a dáme je vyschout nejlépe na sluníčko, které z nich všechny bolesti vytáhne a nabije je na příští léčení.

 

----

 

Kamínky můžeme použít v podstatě jakékoliv, ale můžeme samozřejmě použít i polodrahokamy, s ohledem na jejich určení. Třeba podle toho, jaké má pacient znamení zvěrokruhu, nebo podle toho, jakou nemoc chceme léčit.

 
Zdroj: Archív 2017
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
1436304

RSS:
Toplist
aaaaaa