Luu: O mně

- Luu: O mně
Vyšlo v blogu:  Centrum Tance

Luu: O mně

01.01.09, 00:00, autor: Luu , Hodnocení: -
Já a tanec - přečtěte si, jak to všechno začalo.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

První taneční impulsy:
Tanec, stejně tak jako hudba a jiné druhy umění jsou pro mě nedílnou součástí života. Pravděpodobně Vás napadne, že je to docela otřepaná fráze, ale když jsem nějakou dobu od umění odříznutá, cítím, že mi „něco“ chybí... Hudba a tanec mě provázejí již dlouho. Vyzkoušela jsem již několik druhů tance a odmalička se věnuji hudbě, hraji na příčnou flétnu, která mi přináší stejně jako tanec velkou životní radost. Umění se věnuji i ve svém profesním životě.
Orientální tanec jsem nejprve vůbec neznala, ale moje zvědavost mi nedala a já jsem chtěla vědět, co to ten břišní tanec je... Časem jsem si tento druh tance velmi oblíbila zejména pro jeho ženskost a stejně tak mě uchvátila i orientální hudba, která mi svou rytmičností a vrstevnatostí umožňovala vstoupit do nového světa, ve kterém je možné stále hledat nová zákoutí. Časem jsem pochopila, že se tímto tancem chci zabývat intenzivněji, a že budu ráda předávat své zkušenosti dalším tanečnicím. Od orientu byl pak jen malý krůček k flirt dance, který mě od začátku chytl zejména díky tomu, že umožňuje každé z nás rozvinout a objevovat svou krásu a svou vlastní osobnost.

O tanečních lekcích:
V Centru tance učím orientální tanec a flirt dance. Své lekce rozděluji na několik částí. Tanec začíná samotným důkladným protažením, po kterém následuje vysvětlení nových prvků, jejich procvičování a následný nácvik v choreografii a závěrečné protažení. Tanečnicím bych chtěla ve svých kurzech otevřít kouzelný svět orientu a flirtu, aby mohly díky tančení zapomenout na běžné starosti každodenního života a v hodinách si odpočaly a postupně zjistily, že každá je jedinečnou tanečnicí a zajímavou osobností. Stejně jako samotné pohyby považuji za důležitou i poutavou a zajímavou hudbu, kterou bych ráda své kurzistky na svých lekcích přivítala. V neposlední řadě bych si přála, aby každé z Vás přinášely moje lekce radost. V hodinách flirtu se pokusíme časem odhodit všechny bariéry a stud, které brání intenzivnímu požitku z tance. Každá z Vás je krásná! Můj tanec můžete vidět zejména na vystoupeních Centra tance, kde vystupuji s ostatními lektorkami.

Lektoři a trenéři:
V Centru tance jsem začínala u Moniky Košárkové, která je pro mě stále velkou inspirací. Postupem doby jsem se začala vzdělávat i u jiných lektorů centra tance např.: Karolinou Idrisovou, Káťou Krejčovou, Janou Leitnerovou či Evičkou Procházkovou, která mě přivedla k flirt dance. K zahraničním lektorům, u kterých jsem se učila a učím, patří Jillina, která mě svou energičností a systematičností seminářů velmi inspiruje, dále Osama Emam a Lubna Emam.

 
Další články autora:
 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Účesy pro moletky

Pravda, u nás toto slovo příliš známe není. Spíš naopak. Na Slovensku je ale velmi používané. Moletka je žena plných tvarů. Protože se mi to líbí, použila jsem moletku v názvu článku o vhodných účesech pro "plnější ženy".
autor
O autorovi
autor
autor

Zdraví Vás Luu!
Profil blogu
Profil blogu "Centrum Tance"
Profil blogu
Založen:
27.2.2009 13:19:06

Přístupů:
3322

RSS:
Toplist
aaaaaa