Líčení rtů

- Líčení rtů
Rubrika:  Krásná

Líčení rtů

23.01.20, 00:00, autor: Michaelle
Pár triků pro líčení rtů.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Neslíbatelná rtěnka
Jak uděláte z obyčejné rtěnky "neslíbatelnou"? Tedy takovou, která vydrží a nebudete nucena se chodit každou půlhodinu upravovat?  Rty nejprve obkreslete konturovací tužkou, poté vyplňte rtěnkou (samozřejmě štětečkem) a opatrně obtiskněte do kapesníčku nebo papírového ubrousku, přepudrujte a znovu naličte. Uvidíte, že rtěnka vydrží celý večer.

 

Líčení beze zbytků
Určitě to znáte, pokud se líčíte přímo tyčinkou rtěnky, dostanete se do fáze, kdy je velká její část nedostupná. Pokud použijete na svou rtěnku štěteček, dostanete se až k úplnému dnu a nevyhodíte tak nejméně čtvrtinu rtěnky.

 

Fixovací výrobky
Existuje mnoho druhů speciálních výrobků, které se aplikují pod rtěnky. Můžete si vybrat z krémů, balzámů a gelů od různých kosmetických výrobců. Tyto výrobky jednak prodlužují trvanlivost rtěnky, jednak pěstí rty.

 

Prokrvovací masáž rtů
Po nemoci, v horkém ale i chladném počasí se nám na rtech tvoří malé šupinky odumřelé kůže. Působí to nehezky a jde to vidět i pod rtěnkou. Jak se této kosmetické maličkosti zbavit? Potřebujete k tomu jen kartáček na zuby. Masírujte rty jemně malými krouživými pohyby. Uvidíte, jak rychle dostanou barvu a zbavíte je šupinek.

 

Lip Gloss
Lesk na rty dodává rtům sytost. Proto ho nepoužívejte, máte-li plné rty vytváři to totiž pak dojem otoku. Lip Gloss naneste pouze na střed rtěnkou nalíčených rtů, pokud nalíčíte rty celé vzniká nehezký efekt umaštěnosti. Pokud používáte jen samotný lesk, pak je možné jej použít na celé rty.

 

ANKETA: Líčíte si rty štětečkem?


Celkem: 90 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archiv 2011
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
1103329

RSS:
Toplist
aaaaaa