Líčení očí

- Líčení očí
Rubrika:  Krásná

Líčení očí

09.07.18, 00:00, autor: Michaelle
Třeba tužkou na oči se dá čarovat. Vytvořit nádherné efekty, tajemné oko, vypadat IN, ale dá se jí i hodně pokazit. Stačí jen o milimetřík hrubší linka a hned vypadáme "zmalovaně" a lacině.

Čtenost -   Diskuze: (3
 

Šířka linky dělá s okem zázraky. Záleží tedy na tom, jak chcete, aby líčení vypadalo a podle toho linku rozšíříte nebo zúžíte.

Můžete ji také efektně prodloužit směrem od vnějšího i vnitřního koutku. Pokud se spolehnete pří líčení jen na tužku na oči, pak namalujte nad sebe dvě stejně široké linky, ale každou jinou barvou, avšak vždy  musí barevně ladit.

Například khaki zelenou se zlatou, hnědou se zlatou, růžovou se stříbrnou. Důležité je při tomto líčení aplikovat linku velmi pečlivě a na napnutou kůži víčka. Jedině pak totiž může být linka dokonalá.

 

 

Co potřebujeme k běžnému nalíčení očí?

Světlejší typy by měly volit i světlé stíny, linky a řasenky. Jen tmavé typy si mohou dovolit tmavé stíny, nebo dokonce černé. Potřebujeme tekutou linku nebo linku v tužce, vybrané oční stíny a řasenku.

 

 1: Podržte kůži horního víčka tak, aby byla napnutá, a aplikujte oční linku od vnějšího koutku směrem k vnitřnímu a zastavte se ve dvou třetinách víčka. Snažte se malovat linku přímo u řas, ne nijak výše. Pro větší účinek namalujte vnější část linky výrazněji než tu vnitřní.

2: Naneste pečlivě oční stíny na oční víčko a nakonec i přes linku, která se tak zjemní a celé víčko se sjednotí.


3: Dále naneste stíny i pod spodní řasy směrem od vnitřního koutku. Raději stíny nedotahujte podél celého víčka, oko by se totiž opticky zmenšilo a také stíny neudělejte tak syté, jako na horním víčku.

 

4:Oko opticky zvětšíte, pokud použijete bílé oční stíny do vnitřního koutku očí.

 

5: Očistěte chybičky pomocí vatového tampónku.

 

 

 

 

Kouřové líčení

Kouřové líčení je sexy záležitost, která se vrací do módy s pravidlenou přesností. Prakticky nikdy z módy nevyšlo, jen občas jej "přebije" něco jiného. Přesto právě kouřové líčení je neodolatelné a můžete s ním kouzlit i vy.

 

1: Opět držte napnuté oční víčko a pečlivě naneste linku, tentokrát však od vnitřního koutku. Střed oka namalujte silnější.

2:
Použijte vatový tampónek k jemnému rozmazání linky.


3: Otiskněte pořádně aplikátor do očních stínů a naneste je přes rozmazanou linku (přebytek očních stínů z aplikátoru raději sfoukněte). Vrstvení stínů na linku je malé tajemství, jak udělat perfektní kouřové oko.

4:
Líčení završíte dokončením horního víčka, které sytě namalujte od řas a směrem nahoru ubírejte na intenzitě barvy očního stínu.

 

 

 
Zdroj: Archív 2009
 • Jandula 29.07.18, 10:29

  Rozbalit 1. Super

 • Jandula

  Díky moc za rady, je to bomba, vždycky se sem ráda vracím, http://www.zenax.cz/ je best web!

 • Janica 29.07.18, 10:30

  Rozbalit 2. SUper

 • Janica

  Díky moc za rady, je to bomba, vždycky se sem ráda vracím, <a href=http://www.zenax.cz/>web</a> je best web!

 • janica 29.07.18, 10:30

  Rozbalit 3.

 • janica

  Díky moc za rady, je to bomba, vždycky se sem ráda vracím, [url=http://www.zenax.cz/]odsud[/url] je best web!

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
1107851

RSS:
Toplist
aaaaaa