Leona Černá získala vysněnou muzikálovou roli

- Leona Černá získala vysněnou muzikálovou roli
Rubrika:  Kulturní

Leona Černá získala vysněnou muzikálovou roli

29.06.09, 10:26, autor: Černovláska
Leona Černá (28), která díky své kypřejší, typicky ženské postavě jen těžko hledá uplatnění v muzikálech a hubnout se jí nedaří, se nemíní vzdát svého snu být zpěvačkou. A dělá dobře, že to nevzdává. Opět se jí začalo dařit. Nyní dal Leoně velkou příležitost ve svém divadle Jiří Suchý.

Čtenost -   Diskuze: (0
 


Leona si zahraje i zazpívá na prknech divadla Semafor v obnovené premiéře Kytice, která se bude konat v září.


"Jsem nesmírně šťastná, je to kultovní představení, splnil se mi velký sen. Semafor jsem vždycky měla moc ráda, ale že si zahraji přímo v Kytici, to by mě v životě nenapadlo," svěřila se Leona Černá Korzu a prozradila, že bude hrát Královnu víl a Matku.


V létě ji čeká tvrdé zkoušení, takže moc volna si neužije.


Ale nelituje. Jako bývalá průvodčí na dráze si často vzpomene na svou někdejší práci a zeleň, kterou ráda pozorovala.


"Ještě před třemi roky jsem byla jako studentka konzervatoře na dráze na brigádě. Bylo to před SuperStar, už jsem věděla, že jsem mezi prvními dvaceti, ale nebylo to ještě odvysílané. Říkala jsem si, že se toho možná hodně změní, a pomalu jsem se s vlakem loučila. I teď bych se projela a nějakého toho cestujícího zkasírovala," řekla s úsměvem Leona.Domů do severních Čech jezdí zásadně vlakem.
"Sice bych to měla autobusem asi o dvě hodiny rychlejší a nemusela bych dvakrát přestupovat, ale vlak je mi nějak osudný. Cesta autobusem je pro mě dost stresující, jestli mám nějakou fobii, tak je to na dálkový autobus. Ve vlaku udělám plno práce, seznámím se s fajn lidmi, často si opráším němčinu na mezinárodních spojích a taky mám ráda pohled z okna. Skoro celou cestu domů je všude krásná příroda, která mi v Praze trochu chybí," přiznala Leona Černá.

 
Zdroj: Korzo. Foto: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
803576

RSS:
Toplist
aaaaaa