Lékař a zpěvák Ali Amiri pomáhá ženám i mužům s hubnutím

- Lékař a zpěvák Ali Amiri pomáhá ženám i mužům s hubnutím
Rubrika:  Krásná

Lékař a zpěvák Ali Amiri pomáhá ženám i mužům s hubnutím

19.04.11, 09:20, autor: Michaelle
Centrum bezbolestné liposukce rozšířilo svoji nabídku služeb o odborné konzultace a nedávno začal v pražské pobočce Slim&GO působit odborník s praktickými zkušenostmi, MUDr. Ali Amiri. Známý zpěvák ze soutěže Superstar dokončil už před čtyřmi lety studium medicíny a aktivně se věnuje oborům estetiky, kosmetiky a korektivní dermatologie.

Čtenost -   Diskuze: (5
 

„Jsem rád, že mohu radit pacientům a klientům při hubnoucím plánu a konzultovat jejich představy v kombinaci se zdravotním stavem. Je velmi motivující vidět u klientů už po prvním měsíci po konzultaci úspěšné výsledky své práce,“uvedl ke své lékařské praxi Ali Amiri.

 

Průběžná péče o štíhlou linii se vyplatila II.vicemiss ČR 2007 Veronice Chmelířové, České vicemiss 2005 Michaele Štoudkové i České vicemiss 2009 Tereze Budkové, protože všechny tři modelky si vybralo kosmeticko-estetické centrum Slim&GO jako své tváře pro novou plavkovou sezónu. Missky již při aprílovém počasí odhalily svá sexy těla a jen v letních bikinách pózovaly fotografovi při focení atraktivní kampaně. 
 

Veronika Chmelířová přijela na focení kampaně z jižní Moravy, kde se kromě učení na zkoušky věnuje i intenzivním přípravám na letní veselku. „Nabídka na focení pro Slim&GO mi udělala radost, i když jsem jela až ze Znojma. Hodně se teď totiž učím a současně chystáme s partnerem svatbu. Práci modelky se ale průběžně věnuji pořád. Výkyvy váhy mě netrápí, ale nedávno jsem si nechala radiofrekvencí ošetřit stehna a boky, vypíná to kůži a zabraňuje celulitidě,“upřesnila Chmelířová, která už brzy řekne ano hokejistovi Milanovi Procházkovi.Michaela Štoudková se v minulosti poměrně trápila nadbytečnými kilogramy, ale dnes je se svojí postavou spokojena a suverénně pózovala bikinách. „Když mě čeká přehlídka ve spodním prádle nebo focení v plavkách, dbám o sebe daleko přísněji. Snažím se jíst poměrně zdravě a několikrát denně, pravidelně cvičím a před focením v plavkách jsem navíc vyzkoušela i bezbolestnou liposukci. S výsledkem jsem spokojena, protože se cítím lépe! Do invazivní metody bych ale nikdy nešla. Kavitací se mi podařilo zbavit se bezpečně několika centimetrů navíc.“Třetí sexy modelka Tereza Budková pracuje střídavě v Česku i v sousedním Německu, kde má sice hodně zajímavé nabídky, ale kvůli studiu na vysoké škole musí práci omezovat. Okatá tmavovláska prozradila, že při péči o svoji postavu sází na ruční lymfatické masáže. „Německá agentura mě sice hubnout nenutí, i tak se ale musím udržovat, abych nepřibrala. Nedávno jsem se zrovna vrátila z Hamburku, dále mě čekají další pracovní cesty, a proto se hlídám, sportuji a chodím na lymfodrenáže,“ odkryla svoje ověřené zkušenosti misska.

 Ali Amiri se jedné části focení missek také zúčastnil a podle něj to modelkám nesmírně slušelo. Doporučil jim však, aby dramaticky nehubly a průběžně se udržovaly. Podle něj je krásné tělo výsledkem soustavné péče, ať už třeba v kombinaci s lymfatickými masážemi nebo neinvazivními metodami hubnutí. Ty se těší oblibě i v arabském světě, odkud se Amiri nedávno vrátil ze své praxe.


„Moje sestra je také lékařka, věnuje se dietologii a nedávno jsem navštívil stejnou kliniku, na které v Kuvajtu pracuje. Je to fajn, že si mohu občas přivézt cenné zahraniční zkušenosti z blízkého východu. Následně zkušenosti využívám v Praze a radím těm, kteří s váhou nebo svým vzhledem bojují.“

 
Zdroj: TZ
 • trGSJCUzNOrTi 11.10.12, 01:36

  Rozbalit 1. HuQzIgGlGfVQPY

 • trGSJCUzNOrTi

  That's an inventive anwesr to an interesting question

 • MqhrxdYnbiGwEKPEz 11.10.12, 16:21

  Rozbalit 2. fnaqZZiUILQxLDkiU

 • MqhrxdYnbiGwEKPEz

  fghdQ2 <a href="http://sqcujefhxtmr.com/">sqcujefhxtmr</a>

 • MQhVIuHZl 11.10.12, 22:05

  Rozbalit 3. KqpQBSUIbYgXYhl

 • MQhVIuHZl

  li31UR , [url=http://umjkfikqjwbc.com/]umjkfikqjwbc[/url], [link=http://jbkqritxtvuf.com/]jbkqritxtvuf[/link], http://unrtrznobdnw.com/

 • mPIDLiwdPpG 13.10.12, 10:07

  Rozbalit 4. kEQJRBAyUPd

 • mPIDLiwdPpG

  Rs0S5W <a href="http://qddqlkaiqnru.com/">qddqlkaiqnru</a>

 • ZzuOzMGOMA 13.10.12, 19:59

  Rozbalit 5. vqwSCfQbkooEJD

 • ZzuOzMGOMA

  oOLhNI , [url=http://ocweacwsfmvs.com/]ocweacwsfmvs[/url], [link=http://qhnvmjykxsit.com/]qhnvmjykxsit[/link], http://dtkcisqygmhx.com/

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
529375

RSS:
Toplist
aaaaaa