Lahodné a osvěžující letní drinky

- Lahodné a osvěžující letní drinky
Rubrika:  Praktická

Lahodné a osvěžující letní drinky

20.05.11, 10:21, autor: redakce
Jedním z nejoblíbenějších letních drinků Martini Royale. Jedná se o lehký, osvěžující míchaný drink harmonické chuti. Díky jednoduché přípravě si jej můžete vychutnat jak ve vašem oblíbeném baru, tak sami doma a zpříjemnit si tak letní dny.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Martini Royale je osvěžujícím, lahodným a zároveň na přípravu velmi jednoduchým míchaným drinkem. Jeho hlavními ingrediencemi jsou Martini Brut sekt a Martini Rosato vermut.
 

Martini Brut sekt tvoří kvalitní severoitalské odrůdy hroznů. Víno má jemnou mírně aromatickou vůni původních hroznů obohacených intenzivnějším aroma, které do něj přináší typické kvašení využívané při výrobě Martini. Při jeho popíjení ucítíte na patře osvěžující úvod, po kterém následuje jemná a plná chuť. Tyto vlastnosti sektu se skvěle doplňují s chutí vermutu Martini Rosato. To je lehce kořeněné a mísí se v něm hluboké tóny hřebíčku, skořice a muškátového oříšku s jemným aroma malin a citronů.
 

Martini Brut sekt a vermut Martini Rosato jsou běžně k dostání ve většině hypermarketů, doporučená cena činí 269,- Kč, resp. 169,- Kč.

 

 

 

Martini Royale – unikátní kombinace kvalitního sektu a vermutu


 
Pokud si chcete zpříjemnit letní  slunečné dny, vyzkoušejte lahodný drink Martini Royale. Vychutnat si ho můžete ve vašem oblíbeném baru nebo v klidu domova. Jeho příprava je jednoduchá a zabere jen několik málo desítek vteřin, po kterých budete unešení harmonickou chutí a svěžestí výsledného nápoje.
 

Jak na přípravu?


Do větší sklenice na víno vložíme led, nalijeme 5 cl Martini Brut sektu a 5 cl Martini Rosato, poté promícháme. Pro dokonalé sladění chutí obou ingrediencí je nutné dodržet popsané pořadí. Vermut je totiž těžší než sekt – proto je vhodné přidávat jej jako poslední. Pro domácí přípravu se stačí řídit jednoduchým pravidlem: celý obsah drinku je tvořen polovinou Martini Rosato a polovinou Martini Brut sektu. Na závěr lze dozdobit drobnými zahradními či lesními plody nebo plátkem pomeranče a můžeme podávat.
 

Ingredience na přípravu jednoho drinku:

    * 5 cl Martini Brut sekt
    * 5 cl Martini Rosato
    * Led
    * Lesní plody, popř. plátek pomeranče na ozdobu

 

 Martini Gold Royale – opravdová dávka luxusu
 

Oblíbený drink Martini Royale má i svou luxusní variantu – Martini Gold Royale. Základem je Martini Gold by Dolce&Gabbana, které je výsledkem tajného receptu inspirovaného Domenicem Dolcem a vytvořeným odborníky ze společnosti Martini. Jde o exkluzivní variantu vermutu plného exotických a neobvyklých ingrediencí – vzácných koření a středomořských aroma. Tento produkt byl slavnostně na celosvětový trh uveden v loňském roce a našel si mnoho příznivců, především lidí vyznávající osobitý styl s vytříbenou chutí. V kombinaci s lahodným Martini Brut sektem tak tvoří zcela unikátní osvěžující drink Martini Gold Royale.
 

Vermut Martini Gold by Dolce&Gabbana si můžete vychutnat ve vybraných barech. Jedná se o exkluzivní produkt, který není běžně k dostání v maloobchodní síti. Produkt lze zakoupit pouze v Makru Praha-Stodůlky, případně objednat na webu www.bf2b.cz. Cena je 549,- Kč za samostatnou lahev, případně 624,- Kč za dárkové balení ve stylovém boxu.

 

 

Jak na přípravu Martini Gold Royale?
 


Větší sklenici na víno naplňte ze ¾ ledem, dolijte 0,75 dl Martini Gold a 0,75 dl Martini sekt Brut. Poté přidejte kapku Crème de Cassis a promíchejte. Na závěr ozdobte ostružinou a drink můžete podávat.Ingredience na přípravu jednoho drinku:

    * 0,75 dl Martini Gold
    * 0,75 dl Martini sekt Brut
    * Crème de Cassis
    * Led
    * Ostružina

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
938866

RSS:
Toplist
aaaaaa